Szanowni Państwo

Prezydent Miasta Opola i prof. Jerzy Hausner wraz z Agencją Artystyczna GAP z Krakowa i opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym zapraszają na konferencję zatytułowaną Wybitni nauczyciele i ich uczniowie. Wpływ kompetencji i cech osobowych nauczyciela na rozwój ucznia, w trakcie której odbędzie się wyjątkowy koncert „Sen cienia” z okazji jubileuszu 80. rocznicy urodzin wybitnej pedagog, wychowawczyni i nauczycielki, Pani Alicji Bandrowskiej-Moszyńskiej. Wydarzenie zostało zainicjowane przez prof. Jerzego Hausnera.

Uroczystość odbędzie się w dniu 15 czerwca 2016 r. o godz. 19:30 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Spotkanie rozpocznie część konferencyjna, na której wystąpią wyjątkowi wychowankowie-uczniowie Jubilatki, a następnie rozpocznie się wyjątkowy koncert, który potrwa do godziny 21:00.

Po zakończeniu części koncertowej nastąpi część jubileuszowa, w trakcie której pozostali, chętni uczniowie i wychowankowie Pani Alicji Bandrowskiej-Moszyńskiej będą mogli wygłosić laudacje.

Wstęp na uroczystość jest bezpłatny, wejściówką natomiast jest róża dla Jubilatki. Na spotkanie zostały przygotowane bilety-zaproszenia, które będzie można odbierać od dnia 10 czerwca 2016 r.  w Miejskiej Informacji Turystycznej w Opolu (ilość biletów ograniczona). W załączeniu przesyłamy plakat promujący spotkanie.

Informację o wydarzeniu można śledzić na pod adresem: https://www.facebook.com/events/1050757171685620/ 

Serdecznie zapraszamy wszystkich dyrektorów jednostek oświatowych w Opolu, nauczycieli oraz wszystkie inne zainteresowane osoby, na to wyjątkowe wydarzenie.

Naczelnik Wydziału Oświaty
Irena Koszyk

Plakat - koncert 15.06.2016