Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną konsultanci i doradcy Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli udzielają porad i konsultacji w godzinach pracy ośrodka. Kontakt poprzez pocztę elektroniczną oraz popularne komunikatory. Poniżej znajdziecie Państwo aktualne adresy konsultantów i doradców MODN. Zapraszamy

Janusz Berdzik - j.berdzik@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli historii
Beata Bujak - b.bujak@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli chemii
dr Józef Duda - j.duda@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli fizyki
Jolanta Fąfrowicz - j.fafrowicz@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli języka polskiego
Sławomir Górniak  - s.gorniak@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli informatyki
Bożena Grębowiec - b.grebowiec@modn.opole.pl - Konsultant ds. wychowawczych, pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego
dr Stefania Jagło - s.jaglo@modn.opole.pl - Konsultant ds. kształcenia ustawicznego nauczycieli i doradców metodycznych
Helena Jasińska  - h.jasinska@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli przyrody
Zofia Kalinowska - z.kalinowska@modn.opole.pl - Konsultant ds. ekologii i ochrony środowiska
Barbara Kemska-Guga - b.kemska-guga@modn.opole.pl - Konsultant ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej i pedagogiki specjalnej
Grzegorz Pielak - g.pielak@modn.opole.pl - Konsultant ds. edukacji dla bezpieczeństwa
Maria Romanowska - m.romanowska@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli matematyki
Joanna Świercz  - j.swiercz@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli matematyki
Ewa Tarnawska - e.tarnawska@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli języków obcych
Barbara Wiśniewska - b.wisniewska@modn.opole.pl - Konsultant ds. wychowania przedszkolnego i terapii pedagogicznej
Alicja Wujec-Kaczmarek - a.wujec-kaczmarek@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli języków obcych
Bartosz Zacharewicz - b.zacharewicz@modn.opole.pl - Konsultant ds. nauczycieli informatyki
Ciecierska Edyta - e.ciecierska@modn.opole.pl - doradztwo zawodowe
dr Dobrowolski Piotr - p.dobrowolski@modn.opole.pl - religia
Juszczyk Agata - a.juszczyk@modn.opole.pl -  wychowanie przedszkolne
Miernicka Katarzyna k.miernicka@modn.opole.pl - wychowanie fizyczne
Sarabon-Pałka Elżbieta - e.sarabon-palka@modn.opole.pl - matematyka
Szymczak Joanna - j.szymczak@modn.opole.pl - wychowanie przedszkolne
Waloszek Wiktoria - w.waloszek@modn.opole.pl - kształcenie specjalne
Włodarczyk Rafał - r.wlodarczyk@modn.opole.pl - język angielski

Nauczycielu, poprowadź lekcje online!

Materiały dostępne na stronie Ministerstwa Cyfryzacji