Opolskie Orły 1997

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

  • ALEKSANDRA PADUCH - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego
  • ANNA MORYTO - I m. w Ogólnopolskim Konkursie Literackim z okazji Tysiąclecia Gdańska
  • JOANNA ŚLEPIEŃCZUK - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym

 

 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

  • AGNIESZKA BIERNACKA - laureatka konkursu na pracę z literatury mandat posła do Parlamentu Dzieci i Młodzieży

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

  • KASIA KOWAL - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona lektura"
  • MARCIN WIENKE - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w szkole"
  • PIOTR RADOMSKI - Mistrz Polski Juniorów w pływaniu
  • NATALIA CAŁUS - finalistka Festiwali Piosenki Dziecięcej we Włocławku i w Koninie
  • MAŁGORZATA CIEŚLA - finalistka Festiwalu Piosenki Polskiej Gama'97
  • MACIEJ SZYDŁOWSKI - I m. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca
  • MARTA GRZEBIŃSKA - jw.
  • JOLANTA BUDZICZ - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym
  • PIOTR BEDNARZ laureat konkursu na pracę z literatury mandat posła do Parlamentu Dzieci i Młodzieży

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

  • ANNA PILIPCZUK - laureatka III Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia
  • TOMASZ ŚNIATOWSKI - IV m. w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR'97
  • PIOTR KRÓL - III m. w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym
  • MICHAŁ URBOWICZ - II m. w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

  • ANNA SZCZEPAŃSKA - III m. w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym
  • ANNA SZELĄG - IV m. w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym
  • EWELINA DRAGANEK - III m. w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym
  • MACIEJ BARSZCZEWSKI - II m. w Wojewódzkim Konkursie Technicznym

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17

  • ANETA DOBACZEWSKA - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w szkole"
  • AGNIESZKA RAJCA - laureatka jw.
  • ANNA ŻURAWSKA - laureatka jw.
  • AGNIESZKA ŻURAWSKA - laureatka jw.

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18

  • DOMINIK DROBEK - II m. w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23

  • MATEUSZ ŻEBROWSKI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALFIK

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • GRZEGORZ OLENDER - wyróżnienie w Centralnej Olimpiadzie Matematycznej
  • ANNA WOJCIECHOWSKA - laureatka Centralnej Olimpiady Filozoficznej
  • MARCIN MUSIAŁ - laureat Centralnej Olimpiady Historycznej
  • DAWID POSTĘPSKI - laureat Centralnej Olimpiady Geograficznej
  • BARTŁOMIEJ SIUDEJA - laureat Centralnej Olimpiady Matematycznej
  • KATARZYNA SZAJDA - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w szkole"
  • KRZYSZTOF RAPP - laureat jw.
  • MARCIN ŚWIĄTKIEWICZ - laureat jw.

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • KATARZYNA RISTIC - laureatka XXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • WOJCIECH KLIMCZYK - laureat XXVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • PAWEŁ NOWARA - laureat Olimpiady Historycznej
  • ADAM PIETRULEWICZ - laureat Olimpiady Biologicznej
  • JOANNA TARCZYŃSKA - laureatka Małej Olimpiady Matematycznej
  • BLANKA WRZEŚNIEWSKA - Mistrzyni Polski w karate
  • ANNA RIEDEL - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w szkole"
  • MAGDALENA TOMALA -laureatka jw.

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • ŁUKASZ STANKIEWICZ - laureat Centralnej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie współczesnym, laureat Centralnej Olimpiady Historycznej
  • MARCIN PASEK - laureat Centralnej Olimpiady Chemicznej
  • AGNIESZKA HEJMROT - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu na reportaż o pracy senatora
  • NATALIA PRAŁAT - laureatka jw.
  • IWONA DRZEWIECKA -laureatka jw.
  • PAWEŁ SZERSZEŃ - maturzysta - student II roku matematyki Uniwersytetu Opolskiego
  • ANNA MOŁODECKA - zwyciężczyni Mistrzostw Polski Juniorów w strzelectwie i Ogólnopolskiego Konkursu Marynistycznego "Polska leży nad Bałtykiem"
  • JOANNA SZUTTA - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w szkole"
  • ADAM CZUBAK - laureat jw.

VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • JUSTYNA ŚWITAŁA - I m. w Mistrzostwach Polski w Tenisie
  • ANNA BYCZEK - reprezentantka Polski w judo
  • WOJCIECH SWIRYDOWICZ - Mistrz Polski w kolarstwie torowym
  • TOMASZ KUKUŁA - Mistrz Polski i Europy w ringo
  • RAFAŁ NOWAK - laureat Centralnej Olimpiady Matematycznej

ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH

  • WOJCIECH KNAPIK - rekordzista Polski w strzelaniu z broni pneumatycznej
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH
  • REMIGIUSZ KUBIAK - Mistrz Polski juniorów w biegu na 110 m przez płotki oraz Akademickich Mistrzostw Polski
  • MARCIN MINKOWSKI - Wicemistrz Europy w strzelectwie
  • GRZEGORZ KAMPA - laureat Centralnych Eliminacji Turnieju Młodych Mistrzów Techniki
  • JAN GAJDA - laureat jw.
  • GRZEGORZ KASPRZAK - laureat jw.
  • DAWID RAJWA - laureat jw.
  • PIOTR CZECHOWICZ - III m. w Ogólnopolskim Konkursie Prac Dyplomowych Szkół Kształcących dla Telekomunikacji

 

 ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

 

  • URSZULA GIEDROIĆ - laureatka Międzynarodowego Konkursu Krasomówczego w Golubiu Dobrzyniu

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH

 

  • Wyróżnienie w centralnym konkursie "Moja szkoła - szkołą przedsiębiorczości" dla zespołu w składzie:

Tomasz Kociołek,
Kamil Janik,
Tomasz Koralewski,
Arkadiusz Jagłowski,
Paweł Dróbka,
Mariusz Kaszuba.