Opolskie Orły 2000

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

  • JOANNA MALICKA - laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • GRZEGORZ ŚWIERC - laureat VI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • ANDRZEJ MNICH - laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
  • ŁUKASZ KOWALEWSKI - pierwszy wicemistrz Ogólnopolskiego Turnieju "Szalone liczby"

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

  • MAGDALENA KWIATKOWSKA - laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

  • MARTYNA ŻEGLEŃ - laureatka XX Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego oraz XXIV Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
  • PAWEŁ SOBOLEWSKI - laureat XX Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • ALINA OBOZA - laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • ALEKSANDRA MAN - laureatka X Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "KACZE PIÓRO"

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6

  • AIDA POPIOŁEK - zdobywczyni pierwszych miejsc w Pucharze Polski, w Otwartych Mistrzostwach Polski oraz w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Short-tracku

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10

  • PIOTR KACZMARZ - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
  • PAWEŁ ZATWARNICKI - laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

  • AGATA HEŁM - laureatka XXIV wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14

  • JOANNA ROMANOWSKA - laureatka XX Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15

  • EWELINA MACISZEWSKA - laureatka XXIX Regionalnego Turnieju Historycznego
  • KATARZYNA KUŚNIERZ - laureatka XXXIV Ogólnopolskiego Integracyjnego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Tomaszowska Wiosna 2000" (II m.)
  • EDYTA KOZIELSKA - laureatka Finału Ogólnopolskiego XIV Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych (IV m.)

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16

  • DOROTA IGNAC - laureatka VI Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20

  • BŁAŻEJ PINDELSKI - laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • MARTYNA WOŹNIAKOWSKA - laureatka XXXIV Ogólnopolskiego Integracyjnego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Tomaszowska Wiosna 2000" (II miejsce)

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21

  • KRZYSZTOF MAŁY - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
  • PIOTR PIECHURA - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
  • ELŻBIETA BENSZ - zdobywczyni I miejsca w Międzynarodowym Turnieju w Judo ( Słowacja )

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23

  • ARLETTA SOZAŃSKA - laureatka XIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24

  • MARTYNA MARTYNOWICZ - II, III m. Międzynarodowym Turnieju w Judo - Czechy
  • ROBERT ONYŚKO - II m. w Międzynarodowym Turnieju w Judo ( Słowacja )
  • MATEUSZ GUZEK - III m. w Międzynarodowym Turnieju w Judo ( Słowacja )

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26

  • MATEUSZ TAŁAN - laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego FK - 2000

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29

  • JAN SZCZEPANIK - laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • ŁUKASZ GARNCAREK - zdobywca V miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Alfik 99", VIII miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2000", II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Szalone liczby"
  • ANDRZEJ BURZMIŃSKI - laureat XIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • KATARZYNA ŚLIWIŃSKA - laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • MACIEJ BOJCZEWSKI - zdobywca I miejsca w klasyfikacji ogólnopolskiej Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2000"
  • AGNIESZKA JASIURKOWSKA - zdobywczyni II miejsca na Mistrzostwach Polski Młodziczek w Judo

zdobywcy I miejsca w finale III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego LIGA '2000

  • SŁAWOMIR WITOS,
  • KAJA TUCZAPSKA,
  • MAGDALENA SOLKA,
  • MICHAŁ KOENIGSBERG,
  • NATALIA FALIŃSKA,
  • ARTUR FURMAN,
  • KATARZYNA KRZYWIECKA,
  • JAN SZCZEPANIK
  • KARINA HOFFMANN - zdobywczyni pierwszych miejsc na Mistrzostwach Polski oraz w Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejach Tańca Towarzyskiego

PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1

  • MALWINA BODZIONY - laureatka Ogólnopolskich Turniejów Tańca w Gnieźnie oraz w Wałczu, Festiwalu Tańca w Częstochowie oraz Mistrzostw Polski w Inowrocławiu
  • AGNIESZKA JAKUBCZYK - laureatka Ogólnopolskich Turniejów Tańca w Gnieźnie oraz w Wałczu, Festiwalu Tańca, w Częstochowie oraz Mistrzostw Polski w Inowrocławiu

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • PAWEŁ SZAJDA - zdobywca pierwszych miejsc na Mistrzostwach Polski oraz w Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejach Tańca Towarzyskiego
  • MACIEJ ZAKARCZEMNY - finalista LI Olimpiady Matematycznej

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • PAWEŁ ROJEK - laureat XLI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • PIOTR KRÓL - laureat XLVI Olimpiady Chemicznej
  • ANNA SZCZEPAŃSKA - laureatka IV Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury
  • PAWEŁ SKUCZYŃSKI - laureat Konkursu "Parlamentaryzm w Polsce"
  • ALEKSANDRA WOLNA - finalistka XXX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

  • MICHAŁ MICHALSKI - finalista VII Olimpiady Informatycznej
  • MONIKA PRZYBYŁA - laureatka III Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej
  • MARCIN TOFEL - laureat XLI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • MARZENA WÓJCIK - laureatka XXVI Olimpiady Historycznej
  • DOROTA OLESZKO - finalistka XXIX Olimpiady Biologicznej
  • DAWID DUDA - finalista XLIX Olimpiady Fizycznej
  • TOMASZ SOBOLEWSKI - finalista XV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • zwycięstwo drużynowe Młodzieżowego Miniprzedsiębiorstwa "PASSO":

nagroda za Najlepszą Prezentację w Konkursie na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo

  • AGNIESZKA MIKOŁAJEWICZ,
  • KATARZYNA PIESZKA,
  • PIOTR PILSZAK,
  • PAWEŁ SOKOŁOWSKI

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH

  • ALEKSANDER SIENKIEWICZ - finalista XIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  • EWA LEŚNIAŃSKA - zdobywczyni III miejsca w rozgrywkach indywidualnych na XIV Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Łączności w Tenisie Stołowym

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH

  • KRZYSZTOF BARTCZAK - laureat Turnieju Młodych Mistrzów Techniki - I m.
  • BARTŁOMIEJ BUDZICZ - laureat Turnieju Młodych Mistrzów Techniki - I m.
  • DARIA ZMARZŁY - laureatka Turnieju Młodych Mistrzów Techniki - I m.
  • BARTŁOMIEJ SALSKI - laureat Turnieju Młodych Mistrzów Techniki - III m.
  • PATRYK WITKOWSKI - laureat Turnieju Młodych Mistrzów Techniki - III m.
  • MICHAŁ TOMALA - laureat Turnieju Młodych Mistrzów Techniki - III m.
  • MAREK KRÓL, GRZEGORZ OZYMKO - tytuł Mistrza Polski XIV Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół Łączności ( piłka siatkowa )

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

  • RAFAŁ KOCIERZ - laureat XXII Konkursy Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 4

  • DAMIAN KAŁA - laureat VI Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA

  • JOLANTA BUDZICZ - zdobywczyni I Nagrody w III Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Muzyki Francuskiej
  • MARIA OŁDAK - laureatka Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych II Stopnia
  • PIOTR KOPIEC - laureat Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego dla Solistów
  • MARCIN DANILEWSKI - III nagroda w III Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Pamięci Aleksandry Januszajtis
  • MATEUSZ ROŻEK - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego Polskiego Radia
  • KRZYSZTOF FIRLUS - I m. w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o F. Chopinie
  • AGNIESZKA CHOROBA - II m. w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o F. Chopinie.