LISTA UCZNIÓW wytypowanych do tytułu
"OPOLSKIEGO ORŁA"
w roku szkolnym 2003/2004

 

Lp. Imię i nazwisko ucznia Nazwa szkoły Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu Nazwisko nauczyciela
01 JOANNA SIERADZKA PSP Nr 1 Dyplom za kreację aktorską w IV Ogólnopolskim Forum Teatrów Dziecięcych " Miniatury" Maria Skiba
02 ALEKSANDER BARTUSEK PSP Nr 1 Laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych Arkadiusz Jagieniak
03 ADRIANA WABNIC PSP Nr 1 I i II m. w Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego Joanna i Marek Parasiewicz
04 MAREK PACHOŁEK PSP Nr 5 I i II m. w Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego Joanna i Marek Parasiewicz
05 JACEK CICHOCKI PSP Nr 3 Laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego" Bogusława Brandt
06 MATEUSZ BIHUN PSP Nr 5 Laureat II Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego Lidia Jęglet
07 MICHAŁ JAWORSKI PSP Nr 5 Dwa I m. na Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin Młodzików i Kadetów Mariusz Godoś
08 FILIP CAPIGA PSP Nr 5 III m. na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w Pływaniu ( konkurencja: 200 m. stylem grzbietowym ) Ewa Jakimowicz
09 LIDIA RZEPIELA PSP Nr 5 Laureatka XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej Urszula Ciszek
10 NINA JAROS PSP Nr 5 I m. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w kategorii do 9 lat Joanna i Marek Parasiewicz
11 BARTŁOMIEJ CIACH PSP Nr 15 I m. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w kategorii do 9 lat Joanna i Marek Parasiewicz
12 ALEKSANDRA KORYZMA PSP Nr 5 II i III m. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Joanna i Marek Parasiewicz
13 MICHAŁ WIŚNIEWSKI PSP Nr 11 II i III m. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Joanna i Marek Parasiewicz
14 NATALIA PAWLACZEK PSP Nr 11 Trzy I miejsca w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski 11 - latków w Pływaniu Jacek Urantówka, Artur Pokorny
15 ANNA JEZIERSKA PSP Nr 14 Laureatka XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych Wiesława Surma - Roik
16 PAWEŁ DZIEPAK PSP Nr 15 Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego Marek Wilk
17 ARTUR ANDRZEJEWSKI PSP Nr 15 Laureat II Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego Małgorzata Masnyk
18 WOJCIECH ANTKOWIAK PSP Nr 15 Laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych Marzena Maicher
19 BARTŁOMIEJ BOCZAR PSP Nr 21 Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego Bolesław Pindera
20 KATARZYNA MAŚLANKIEWICZ PSP Nr 21 Laureatka XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych Sylwia Zaskórska
21 NATALIA RERICH PSP Nr 23 Laureatka XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych Marzena Dysiewicz - Rerich
22 ALEKSANDRA NOWACKA PG Nr 1 I i II m. na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 14-letnich w Pływaniu, III m. na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w Pływaniu Jacek Urantówka
23 EWA SŁUPIANEK PG Nr 1 II m. w X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych Śląsk '2004 Halina Grochowicz
24 PIOTR SOWIŃSKI PG Nr 3 Laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego" Bogusława Brandt
25 ZUZANNA ROGALSKA PG Nr 3 Laureata IV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Lucyna Dzikiewicz - Niski
26 TYMOTEUSZ SIWIAK PG Nr 3 Laureat etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 - 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego" Bogusława Brandt
27 PRZEMYSŁAW BŁASIAK PG Nr 5 Laureat X Wojewódzkiego Konkursu Historycznego laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Zbigniew Janusz Małgorzata Czuczwara
28 NATALIA GRAJCAR PG Nr 6 Zdobywczyni I,II i III m. na X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych Śląsk '2004 ( short track ) Anna Loukanowa - Jakubowska
29 TOMASZ GRAJCAR PG Nr 6 III m. na X Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych Śląsk '2004 ( konkurencja: soliści - junior mł. A ) Barbara Czakon
30 BARBARA KNAPIAK PG Nr 7 Laureat X Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Piotr Szafors
31 WIKTOR BEKER PG Nr 7 Laureat IV wojewódzkiego Konkursu Chemicznego laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Krystyna Piwińska Arleta Piwko
32 RAFAŁ MIŚTA PG Nr 7 Laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Grażyna Serafin
33 ZUZANNA CIPIRSKA PG Nr 7 Laureat IV wojewódzkiego Konkursu Chemicznego laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego Roman Kisiel
34 PAULINA SZAFORS PG Nr 7 Laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Historycznego laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Anna Czaplińska Danuta Lech
35 SZYMON CIEPAJ PG Nr 8 Laureat X Wojewódzkiego Konkursu Historycznego Dorota Mechel
36 TOMASZ KOWALSKI PG Nr 9 III m. w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy III m. w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w Judo III m. w Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostwach Niemiec w kat. Junior mł. Edward Faciejew
37 MARCIN TERPIŁOWSKI PG Nr 9 Laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego Mariola Pomierna Katarzyna Zgadzaj
38 JULIANNA REDLICH PG Nr 9 Laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej Helena Cięciel
39 LIDIA BARTOSZEWICZ PG Nr 9 Laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Krystyna Chudzia
40 BARTŁOMIEJ PIWKO PG Nr 9 Laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego Zofia Łyszczek
41 BARBARA UCHAŃSKA Niepubliczne Gimnazjum "TAK" Laureatka IV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Beata Bujak
42 TOMASZ KUŹNIAR Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I Finalista XXX Olimpiady Geograficznej, finalista XIII Olimpiady Nautologicznej Mieczysław Szpala
43 AGATA OZDOBA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I I m. na Akademickich Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w Judo, II m. na Ogólnoposkiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych - Wielkopolska '2004 Edward Faciejew
44 MAŁGORZATA BLACH Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Finalistka XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego Martin Kubler
45 ŁUKASZ WIECZOREK Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Finalista XVI Olimpiady Filozoficznej, finalista XXX Olimpiady Historycznej Jolanta Toll Agata Smoleń
46 DANIEL FELDER Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Laureat XIII Olimpiady Nautologicznej, finalista XXX Olimpiady Geograficznej Krystyna Ozon
47 ANETA LISEK Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Laureatka XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego Martin Kubler
48 ŁUKASZ GARNCAREK Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Finalista LV Olimpiady Matematycznej Maria Romanowska
49 BŁAŻEJ SKRZYPULEC Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Laureat XVI Olimpiady Filozoficznej Jolanta Toll
50 NATALIA KURPIELA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Finalistka VIII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej Celina Tomaszewska
51 AGNIESZKA ERNST Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi Laureatka XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego Martin Kubler
52 KAROLINA KULIG Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznym Finalistka XXXIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Jolanta Toll
53 ŁUKASZ GONSIOR Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznym Finalista XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego Elke Baum
54 AIDA POPIOŁEK Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznym Mistrzyni Polski Seniorek ( 800 i 1000 m. ), mistrzyni Polski Juniorek ( 1000 i 1500 m. ) w Short Track Anna Loukanowa - Jakubowska
55 MARCIN KOŚNIEWSKI Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III III m. na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Judo w kat. do 81 kg Edward Faciejew
56 BARTOSZ ZACHARA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III III m. na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Judo w kat. do 60 kg Edward Faciejew
57 ŁUKASZ AMBROŻY Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalista XI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka Ewa Kopiec
58 NATALIA BURKO Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III I m. w XI Krajowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK Włodzimierz Tomczyk
59 AGNIESZKA BĄK Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalistka XIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, I m. w XI Krajowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK Wioletta El - Wanni Włodzimierz Tomczyk
60 MAREK MAZUR Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalista XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego Eliza Duda
61 PAWEŁ ZATWARNICKI Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalista L Olimpiady Chemicznej Krystyna Chudzia
62 ANETA SANKOWSKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalistka XIV Olimpiady Teologii Katolickiej Małgorzata Chalińska
63 MARTA MICHALI Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalistka XXXIII Olimpiady Biologicznej Wioletta El - Wanni
64 PRZEMYSŁAW KOSOWICZ Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Laureat XIII Olimpiady Nautologicznej, finalista XXX Olimpiady Geograficznej Zofia Łyszczek
65 MICHAŁ LUDEWICZ Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Laureat XLV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, finalista XXX Olimpiady Historycznej, laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Polska w NATO" Marek Białokur, Włodzimierz Tomczyk
66 MARIUSZ DRYGIER Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalista XXII Olimpiady Języka Łacińskiego Barbara Piechota
67 BARBARA UBOWSKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Laureatka XI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka Krystyna Stecka
68 MAGDALENA PAPAJ Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Laureatka XIV Olimpiady Teologii Katolickiej Małgorzata Chalińska
69 ANNA PIECHURA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III Finalistka XXXIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego Dorota Gaj
70 AGNIESZKA JASIURKOWSKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VI III m. na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Judo w kat. do 48 kg Edward Faciejew
71 ANNA ORŁOWSKA Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych II m. na Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Dziecko i jego świat" Daniel Szopiński
72 ANNA KRZYŻOWSKA Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina II m. w Ogólnopolskim Przesłuchaniu Uczniów Klas Śpiewu Solowego Szkół Muzycznych II Stopnia Irena Torbus
73 SYLWIA MICHALIK Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina III nagroda na XIV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym dla Młodych Pianistów w Rzymie Celina Hellerowa
74 MICHAŁ ZARYCH Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina III m. w Ogólnopolskim Przesłuchaniu Uczniów Klas Organów Szkół Muzycznych II Stopnia Lucyna Glezner - Sun
75 OLIWIA GRABOWSKA Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina II m. na XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. J. S. Bacha Mariusz Danilewski
76 MATEUSZ ROŻEK Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina Wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Smetany w Czechach Celina Hellerowa
77 MARCIN DANILEWSKI Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina Honorowe wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. P. Czajkowskiego w Japonii Antoni Cofalik
78 ZOFIA MAZURKIEWICZ Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. F. Chopina I m. w Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej Beata Danilewska
79 JAKUB BOGDZIEWICZ Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Laureat XVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych mgr inż. Maria Nowak, mgr inż. Janina Zawadzka, inż. Eryk Rippel
80 STANISŁAW BEZWIERZCHNY Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Finalista XVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych mgr inż. Maria Nowak, mgr inż. Janina Zawadzka, inż. Eryk Rippel
81 MONIKA KAŁUS Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Finalistka XXVI Konkursu Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej inż. Jerzy Jurkowski, dr Zbigniew Domagała, mgr inż. Bronisław Kowanda
82 TOMASZ ŁUKASZEWICZ Zespół Szkół Elektrycznych Laureat eliminacji XXXVII edycji Turnieju Młodych Mistrzów Techniki dr Bolesław Kiczma
83 FABIAN MUCHA Zespół Szkół Elektrycznych Laureat eliminacji XXXVII edycji Turnieju Młodych Mistrzów Techniki Franciszek Hawrot
84 MACIEJ KRASUCKI Zespół Szkół Elektrycznych Laureat eliminacji XXXVII edycji Turnieju Młodych Mistrzów Techniki dr Mariusz Rząsa
85 MAREK KRĘŻAŁEK Zespół Szkół Elektrycznych Laureat eliminacji XXXVII edycji Turnieju Młodych Mistrzów Techniki dr Mariusz Rząsa