LISTA UCZNIÓW
wytypowanych  do tytułu „OPOLSKIEGO ORŁA”
w roku szkolnym 2009/2010

 
Lp.

 

 
Imię i nazwisko ucznia

 

 
Nazwa szkoły

 

 
Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu

 

 
Nazwisko nauczyciela

 

1.

DAMIAN MICHALAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

I miejsce szpada chłopców w „International Childerens Fecing Turnament Challenge Wratislavia”,  II miejsce w VII Międzynarodowym Turnieju szpadowym “ O TROFEUM SMOKA WAWELSKIEGO” w ramach III Pucharu Polski Juniorów Młodszych 2010 r.

Mariola Wojciechowska

2.

MICHAŁ KULBACKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Katarzyna  Trojanowska

3.

MATEUSZ BARTELA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Justyna Wolska

4.

BARBARA PISULA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Małgorzata Marcinkiewicz

Adrian Lewandowski

5.

KAROLINA SADLAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym na PLAKAT POKOJU pod hasłem „THE POWER OF PEACE” w edycji 2009/2010

Jolanta Baudisz

6.

MAGDALENA DETYNA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

7.

WIKTORIA KURZYNA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

8.

MAŁGORZATA KACZMAREK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

9.

MICHAŁ TWOREK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

10.

ANNA MIESZCZAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

 II miejsce w IX edycji Konkursu wiedzy o języku polskim

Sylwia Kostrzewa

11.

WERONIKA ŻELOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

III miejsce w IX edycji Konkursu wiedzy o języku polskim

Alicja Trojak,

Renata Kałuża

12.

PAULINA KOPICA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

 II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym „Wisła 2009”, II miejsce w grupie wiekowej dziewcząt do lat 12 w XI Ogólnopolskim Turnieju Szachowym,  Mistrzyni Opolszczyzny Juniorek w szachach aktywnych na rok 2010 w kategorii do lat 12

Mikołaj Karolczuk

13.

PIOTR BOGDOŁ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Hanna Podolak

14.

EDYTA NAWORSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 26

im. Książąt Opolskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Zbigniew Janusz

15.

ŁUKASZ POLIWODA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 28 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 1

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Ścisłowska  - Cegła

16.

WOJCIECH JANTOS

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 29

im. Armii Krajowej

III miejsce w Mistrzostwach o Puchar PZT do lat 12 – gra pojedyncza chłopców, 

Witold Dzideczek

17.

MICHAŁ KOPKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 29

im. Armii Krajowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Jolanta Małachowska

18.

ANNA GUDEŁAJTIS

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „NASZA SZKOŁA”

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Agnieszka Chotomska

 

19.

PAMELA GNATOWICZ

Publiczne Gimnazjum  Nr 4                   im. Jana Kochanowskiego

 

I miejsce w IX Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „I TY MOŻESZ BYĆ SZEERMIERZEM”  - VII Memoriał Antoniego Aszkiełowicza i  IV Turniej w szpadzie poświęcony pamięci Jerzego Janikowskiego

Mariola Wojciechowska

20.

KAROLINA ŁAGODA

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Agata Damek

21.

MICHAŁ KOWALSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Zbigniew Janusz

22.

ALEKSANDRA WILK

Publiczne Gimnazjum  Nr 6                   im. Powstańców Śląskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Helena Nowicka

23.

MARCEL PAWLETA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

24.

MATEUSZ NOWICKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Szafors

25.

ALEKSANDRA MARTYNOWICZ

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Szafors

26.

ALEKSANDRA NIEMCZYK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Szafors

27.

DOMINIKA RYKAŁA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Bożena Nawrocka  - Sapich

28.

JOANNA BARANOWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Lilla Janusz

29.

DOMINIKA BAKALARZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Grażyna Sokołowska, Krzysztof Kowalczyk

30.

MONIKA DEĆ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, laureatka V Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Anna Tesarowicz, Krzysztof Kowalczyk

31.

JAKUB CZOPKIEWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Joanna Tarnowska

32.

MICHAŁ MAGOTT

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Monika Kosmala

33.

AGATA FILIPOWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

 

Danuta Czura

34.

ALEKSANDRA WIDERA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Artur Szymczak

35.

MICHAŁ TYMCZYSZYN

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Artur Szymczak

36.

FILIP WAROWNY

Gimnazjum TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Elżbieta Szymańska  - Czaplak

37.

MATEUSZ KORNEK

Publiczne Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych

I miejsce na 100 m, III miejsce na 300 m w jeździe na rolkach na Ogólnopolskim Mityngu w Jeździe na Wrotkach Olimpiad Specjalnych, II miejsce w wyścigu na 777 m w jeździe szybkiej na łyżwach podczas Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych 

Beata Rogóż - Bogucka

38.

DANIEL LAUER

Publiczne Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych

I miejsce w wyścigu na 300 m, III miejsce w wyścigu  na 100 m w jeździe na rolkach podczas Ogólnopolskiego Mityngu w Jeździe na Wrotkach Olimpiad Specjalnych

Beata Rogóż - Bogucka

39.

ADAM SZESNY

Publiczne Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych

I miejsce w grze pojedynczej w bowlingu na Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, II miejsce w wyścigu na 500 m, II miejsce w wyścigu na 1000 m w jeździe szybkiej na łyżwach podczas Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych

Joanna Bek

40.

WANDA FRYDMAŃSKA

Publiczne Gimnazjum Specjalne w Zespole Szkół Specjalnych

I miejsce w wyścigu na 100 m w jeździe na rolkach podczas Ogólnopolskiego Mityngu w Jeździe na Wrotkach Olimpiad Specjalnych, III miejsce w pływaniu stylem dowolnym na 25 m, III miejsce w pływaniu grzbietem na 25 m podczas Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, I miejsce w wyścigu na 111m, II miejsce w wyścigu na 333m i Ii miejsce w wyścigu na 500 m w jeździe szybkiej na łyżwach podczas  Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych

Joanna Bek

41.

ANNA CZOK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika

Laureatka XII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Jacek Jendraszczyk

42.

PAULINA RZEŚNIOWIECKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika

II miejsce  w pięcioboju w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorek

 

43.

JUSTYNA SłOWIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika

I nagroda oraz tytuł laureata Polskich Eliminacji Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 2010

Małgorzata Kubat

44.

ŁUKASZ JABŁOŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Bankach „Banki na rynku pieniężno – kapitałowym”

Ewa Michalska

45.

EMILIA ROZIEWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Laureatka  XXXIII Olimpiady Języka Niemieckiego

Martin Kubler, Barbara Drozdek – Zając

46.

MICHAEL KOTLORZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Laureat  XXXIII Olimpiady Języka Niemieckiego

Martin Kubler, Daniela Ploch

47.

KATARZYNA BOBIŃSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Laureatka  XXXIII Olimpiady Języka Niemieckiego

Martin Kubler, Daniela Ploch

48.

DANIELA DRESZER

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalistka XXXIII Olimpiady Języka Niemieckiego

Martin Kubler, Daniela Ploch

49.

GABRIEL BEDNARZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista XXII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

50.

KRZYSZTOF KOWALSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista XXII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

51.

GRZEGORZ WINGERT

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista XXII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

52.

ANNA MAŁEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Pilskiego

Jolanta Toll

53.

WERONIKA ŻYLIŃSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalistka XXXIV Olimpiady Artystycznej

Jolanta Toll, Marzena Zaremba

54.

SZYMON ŻYWICKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Superfinalista XVII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Przemysław Jędrychowski

55.

ROMAN STASIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Laureat LXI Olimpiady Matematycznej laureat Olimpiady Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej

Maria Romanowska, Krzysztof Sobków

56.

ALINA STELMACH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalistka XXXIX Olimpiady Biologicznej

Katarzyna Duczmal, Joanna Tokar

57.

ZESPÓŁ w składzie :

MAGDALENA TWARDAWSKA

JOLANTA LINEK

ANETA BOCIAN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości”

Lucyna Rudnik

58.

ALICJA SIEMIANOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalistka VIII Misyjnej Olimpiady Wiedzy o Afryce

Joanna Jabłońska – Sobek, Małgorzata Kaleta

59.

MICHAŁ RICHTER

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista XVII Olimpiady Informatycznej

Ryszard Lisoń

60.

KACPER POKUSA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

61.

MATEUSZ PRZYBYŁA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

 

Ewa Michalska

62.

ALEKSANDRA WOŹNIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalistka VIII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Julita Kiełbasa

63.

IGOR SMOLIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista XXXVI Olimpiady Historycznej

Julita Kiełbasa, Marcin Wietrzniok

64.

ALEKSANDRA CIEŚLA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalistka XX Olimpiady Teologii Katolickiej

Mariusz Denisiewicz

65.

ŁUKASZ PIŁASIEWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej

Finalista LI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Przemysław Jędrychowski

66.

KATARZYNA  PACZKOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  im. M. Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka I stopnia XXXIX Olimpiady Biologicznej

Danuta  Czura

Wioletta El - Wanni

67.

MATEUSZ KOZIEJ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXXIX Olimpiady Biologicznej

Danuta  Czura

Wioletta El - Wanni

68.

MARTA DOMAGALSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, laureatka V Olimpiady Przedsiębiorczości

Grażyna Kozłowska

69.

MICHAŁ BISS

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista V Olimpiady Przedsiębiorczości

Grażyna Kozłowska

70.

AGNIESZKA WISŁA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka XVII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Maciej Skoczylas

71.

DAMIAN SZCZEPANIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat XXXVI Olimpiady Historycznej, finalista XVII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Maciej Skoczylas

72.

JOANNA OBORSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

III miejsce w IV Konkursie Historycznym „Historia i Życie” – „Polacy i Niemcy – wczoraj, dziś, jutro”

Maciej Skoczylas

73.

SIMONA KOCIOK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

II miejsce w IV Konkursie Historycznym „Historia i Życie” – „Polacy i Niemcy – wczoraj, dziś, jutro”

Maciej Skoczylas

74.

PATRYK KULIG

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista VI Europejskiej Olimpiady Społeczno - Prawnej

Maciej Skoczylas

75.

ADAM WOŁOSZYN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXXVI Olimpiady Historycznej

Maciej Skoczylas

76.

MARTA GOCKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Joanna Raźniewska

77.

AGATA MACIOCHA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka LXI Olimpiady Matematycznej

Krzysztof Kowalczyk

78.

ZUZANNA BUCHOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

I miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej

Anna  Szczęsna - Domagała

79.

PATRYCJA SORDOŃ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XXXIII Olimpiady Języka Niemieckiego

Agata Maziakowska

80.

MACIEJ  ZALEWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego

Beata Gołoś

81.

ŁUKASZ NAŚCIUK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XX Olimpiady Teologii Katolickiej „Bądźmy świadkami miłości i sprawiedliwości społecznej”

Małgorzata Chalińska

82.

TOMASZ BONIKOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina

Laureat Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klasy Organów  Szkół Muzycznych II stopnia

Elżbieta Kaszycka - Kowalczyk

83.

ZESPÓŁ:

NATALIA BIENIECKA

JOANNA KRZYŻOWSKA

AGATA WOJTCZAK

 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. M. Skłodowskiej – Curie  w Zespole Szkół Ogólnokształcących

I miejsce W Ogólnopolskim Konkursie „Pamięć dla Przyszłości” na film „Holokaust moimi oczami”

Maciej Skoczylas

84.

NATALIA PARTYKOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Finalistka  XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Agnieszka Wojnowska

85.

MAREK MAMOT

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Finalista XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Urszula Pisarek

86.

PATRYCJA KOSTYRA

Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa

I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Licealiści w kinie”

Małgorzata Wojtanowska

87.

MAGDALENA KLAR

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Finalistka XXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Maria Nowak

88.

WALDEMAR JANIK

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Finalista  XXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Maria Nowak

89.

MAREK CHODURSKI

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Finalista XXXII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i kartograficznej

Zdzisław Domagała, Bronisław Kowanda

90.

ROBERT FILIPCZYK

Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista II Olimpiady Wiedzy o Finansach „Banki w akcji”

Danuta Hauser

91.

PAWEŁ KRÓL

Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista XV Turnieju Wiedzy i Umiejętności handlowo - Menadżerskich

Zofia Zawiślak

92.

MARIO ZDERA

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4

im. Bronisława Koraszewskiego

Laureat   XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna  Pater

93.

KORNEL SWIERZY

Publiczne Technikum Nr 5

w Zespole Szkół Elektrycznych

im. Tadeusza Kościuszki

I miejsce w Europejskim Konkursie „Create a leaflet for Europe” zorganizowanego w ramach projektu edukacyjnego „Dzień Wiosny w Europie”

Marzena Kmieć

94.

EWELINA GONSIOR

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica

III miejsce w klasyfikacji indywidualnej X edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych 

Emilia Jończyk