LISTA UCZNIÓW
wytypowanych  do tytułu „OPOLSKIEGO ORŁA”
w roku szkolnym 2010/2011

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu

Nazwisko nauczyciela

1.

ANNA HITNAROWICZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Katarzyna Trojanowska

2.

DAMIAN MICHALAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

II miejsce szpada chłopców  w „International Children`s Fencing Tournament Challenge Wratislavia

Mariola Wojciechowska

3.

ALEKSANDRA WARCHAŁ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

Katarzyna Trojanowska

4.

NATALIA KOZŁOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Iwona Kępczyńska

5.

NATALIA CZYŻYK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Teresa Mokrzycka

6.

JAN MIELNICZUK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

 Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Ewa Rusinek

7.

KLAUDIA GIERCZAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

III miejsce w Międzynarodowym Memoriale Marii Olszewskiej – Jelonkiewicz

 

Halina Grochowicz

8.

ANETA CISAKOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Maria Lisowska

9.

JAKUB WRÓBEL

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Maria Lisowska

10.

ALEKSANDRA SOLECKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

11.

MARTYNA CISAKOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu  Matematycznego

Karina Ratajczak

12.

JULIA WOŹNIAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Dzięgielewska – Chudiak

13.

PAULINA KOPICA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

III miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Szachach,                  I miejsce w grupie D13 w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów – ½ Mistrzostw Polski – SL + OP

Mikołaj Karalchuk

 

14.

ZUZANNA ŻELOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

Laureatka XII Edycji Samorządowego Konkursu nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kat. „Ósemeczka”

 

Ewa Anweiler

15.

MAREK  PERCZAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 20

im. Księcia Jana Dobrego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Joanna Mysiakowska - Lenart

16.

MATEUSZ KOZUB

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 20

im. Księcia Jana Dobrego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Kornelia Scholz

17.

JAN GRZELAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

II miejsce w Konkursie Wiedzy o Języku Polskim

Krystyna Płaskoń

18.

ZOFIA BOLEK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Hanna Podolak

19.

MICHAŁ GRĄDOWY

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Hanna Podolak

20.

MACIEJ NIELSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Hanna Podolak

 

21.

MONIKA KOŁODZIEJ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Historia Polski w obrazach – oczami dzieci i młodzieży”

Danuta Nowicka - Gogolok

22.

JAKUB MIRONOWICZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Historia Polski w obrazach – oczami dzieci i młodzieży”

Danuta Nowicka - Gogolok

23.

KAROLINA KOWALCZYK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Historia Polski w obrazach – oczami dzieci i młodzieży”

Danuta Nowicka - Gogolok

24.

NATALIA BŁACHOWSKA

Publiczna  Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Zbigniew Janusz

25.

JAKUB BOGUCKI

Publiczna  Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Zbigniew Janusz

26.

JOANNA ROSICKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 29

im. Armii Krajowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Barbara Daniel

27.

SYLWIA JANOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 29

im. Armii Krajowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Iwona Milewicz - Grzęda

28.

GRZEGORZ SMAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 29

im. Armii Krajowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Barbara Daniel

Jolanta Małachowska

29.

DOMINIKA NARÓG

Zespół Szkół Specjalnych w Opolu

I miejsce w wyścigu na 2 x 200 m w jeździe na rolkach, II miejsce w wyścigu na 500 m w jeździe na rolkach, III miejsce w wyścigu na 300 m w jeździe na rolkach podczas Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Warszawie

Beata Rogóż - Bogucka

30.

WANDA FRYDMAŃSKA

Zespół Szkół Specjalnych w Opolu

I miejsce w wyścigu na 100 m w jeździe na rolkach, I miejsce w wyścigu 2 x 200 m w jeździe na rolkach, II miejsce w wyścigu na 300 m w jeździe na rolkach podczas Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Warszawie

Beata Rogóż - Bogucka

31.

DANIEL LAUER

Zespół Szkół Specjalnych w Opolu

I miejsce w sztafecie 2 x 200 m w jeździe na rolkach, II miejsce w wyścigu na 100 m w jeździe na rolkach podczas Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Warszawie

Joanna Bek

32.

MATEUSZ KORNEK

Zespół Szkół Specjalnych w Opolu

II miejsce w wyścigu na 300 m w jeździe na rolkach, I miejsce w sztafecie 2 x 100 m w jeździe na rolkach  podczas Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Warszawie

Joanna Bek

33.

SAHRA FELIX

Publiczne Gimnazjum Nr 2                   im. Władysława Reymonta

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Anna Krzyżanowska

34.

PAMELA GNATOWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 4                  im. Jana Kochanowskiego

 

I miejsce w X Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „I TY MOŻESZ BYĆ SZERMIERZEM” VIII Memoriał Antoniego Aszkiełowicza, V Turniej w szpadzie poświęcony pamięci Jerzego Janikowskiego,

Mariola Wojciechowska

 

35.

PAWEŁ BOROŃ

Publiczne Gimnazjum Nr 4                  im. Jana Kochanowskiego

 

I miejsce  w X Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „I TY MOŻESZ BYĆ SZERMIERZEM” VIII Memoriał Antoniego Aszkiełowicza, V Turniej w szpadzie poświęcony pamięci Jerzego Janikowskiego,

Mariola Wojciechowska

36.

TOMASZ SZCZERBICKI

Publiczne Gimnazjum Nr 4                  im. Jana Kochanowskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Małgorzata Majchrzak - Blicharz

37.

WIKTORIA PIETKUN

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Zbigniew Janusz

38.

MICHAŁ SZYMAŃSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Aleksandra Trawińska

39.

MIŁOSZ KOCEŁUCH

Publiczne Gimnazjum  Nr 6                   im. Powstańców Śląskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Helena Nowicka

40.

KATARZYNA SACAŁA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

 

41.

MICHAŁ LITWINIEC

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

 

42.

MATEUSZ ROSICKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

 

43.

MICHAŁ KOPKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Szafors

44.

AGNIESZKA GONTAREK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Danuta Pazik

Arleta Piwko

45.

DOMINIKA RYKAŁA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Małgorzata Górka     Bożena Nawrocka - Sapich

 

46.

KATARZYNA BEKER

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

47.

KATARZYNA DEMBIŃSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

48.

SZYMON SZPYTKO

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

49.

MARTA CZERWIŃSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

50.

MATEUSZ NOWICKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Małgorzata Szafors

Danuta Lech

Małgorzata Górka

51.

ANETA WILCZYŃSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

( MDK – Opole )

II miejsce w Krajowych Mistrzostwach IDO 2010 w kat. wiekowej 12 – 15 lat w konkurencji solo

Katarzyna Bryłka

52.

KATARZYNA NOCOŃ

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

( MDK – Opole )

I miejsce podczas Krajowych Mistrzostw IDO Show dance solo dziewcząt 12  -15 lat

I miejsce w Krajowych Mistrzostwach IDO 2010 w kategorii wiekowej 12  - 15 lat w konkurencji solo

Katarzyna Bryłka

53.

MATEUSZ BLACHUCIK

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Boryczka

 

54.

ŁUKASZ KAŁACZYŃSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Urszula Zawada

55.

DOMINIKA BAKALARZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka VI Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Basiak

Anna Tesarowicz

56.

ABRAHAM DIANI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agata Maziakowska

57.

PIOTR SZMIGIEL

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agnieszka Chatys

58.

ALEXANDER DULAK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Marek  Miszczuk

59.

TOMASZ KRÓLICKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Monika Kosmala

Danuta Czura

60.

KATARZYNA JAROSZEWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agnieszka Chatys

Joanna Tarnowska

61.

JOANNA KALEMBA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Artur Szymczak

62.

PAULINA ROŻEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Barbara Zając - Drozdek

63.

DOROTA CHMIELEWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika

Laureatka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Jacek Jendraszczyk

64.

KARINA SZYMANIEC

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXXIV Olimpiady Języka Niemieckiego

Martin Kubler

65.

DAMIAN WALECKO

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XXXIV Olimpiady Języka Niemieckiego

Martin Kubler

 

66.

MATEUSZ PRZYBYŁA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat VI Olimpiady Przedsiębiorczości

Ewa  Michalska

67.

SONIA STROKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa  Michalska

68.

ALEKSANDRA JAROŃ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka III Olimpiady Wiedzy o Finansach – „Banki w Akcji”

Ewa  Michalska

69.

ŁUKASZ JABŁOŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa  Michalska

70.

DARIA GRUND

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Katarzyna Duczmal

Katarzyna Piskorska – Malarska

71.

JASMIN KUBOTSCH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Duczmal

Katarzyna Piskorska - Malarska

72.

ADAM  BANACH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista  XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Ewa Łucyszyn - Pająk

73.

KAROLINA ADAMOWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka  XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Ewa Łucyszyn - Pająk

74.

MARTYNA JAŃCZYK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXXVII Olimpiady Geograficznej

Krystyna Ozon

75.

ALEKSANDRA CIEŚLA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXI Olimpiady Teologii Katolickiej

Mariusz Denisiewicz

76.

ROMAN STASIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat LXII Olimpiady Matematycznej

Maria Romanowska

77.

IWO GARSTECKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXIII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

Marcin Szymański

78.

GRZEGORZ WINGERT

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXIII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

Marcin Szymański

79.

KRZYSZTOF KOWALSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XXIII Olimpiady Filozoficznej

 Finalista XVIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Jolanta Toll

Marcin Szymański Przemysław Jędrychowski

Marcin Wietrzniok

Piotr Zamelski

80.

ALICJA SIEMIANOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka IX Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Finalistka XVIII Olimpiady Wiedzy o Prawach człowieka

Marcin Wietrzniok

Piotr Zamelski

Mariusz Denisiewicz

81.

SZYMON  ŻYWICKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XVIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Przemysław Jędrychowski

Marcin Wietrzniok

Piotr Zamelski

82.

ANNA  MARIA PODYMA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Iwona Ratajczak

83.

AGATA HAJDUK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Justyna Strzelczyk - Juszczak

84.

MICHAŁ MAGOTT

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat LVII Olimpiady Chemicznej

Krystyna Chudzia

85.

ALEXANDER SUCHODOLSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXXIV Olimpiady Języka Niemieckiego

Agata Maziakowska

86.

PIOTR POLAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXXVII Olimpiady Historycznej

Marek Białokur

87.

ADAM WOŁOSZYN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXXVII Olimpiady Historycznej

Maciej Skoczylas

88.

ANETA MACIOSEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XL Olimpiady Biologicznej

Wioletta El - Wanni

89.

DAMIAN SZCZEPANIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat VI Europejskiej Olimpiady Społeczno - Prawnej

Maciej Skoczylas

90.

AGNIESZKA WISŁA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka VI Europejskiej Olimpiady Społeczno – Prawnej

III miejsce w Konkursie Know America 2011

Maciej Skoczylas

Anna Szymańska  - Buscicchio

91.

AGATA WOJTCZAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

II nagroda w Konkursie HISTORIA i ŻYCIE, V edycja „Rzeczpospolita wielu narodów. Dziedzictwo przeszłości, szansa na przyszłość”

Maciej Skoczylas

92.

KONSTANTY BEREZOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

I nagroda w Konkursie HISTORIA i ŻYCIE, V edycja „Rzeczpospolita wielu narodów. Dziedzictwo przeszłości, szansa na przyszłość”

Maciej Skoczylas

93.

TOMASZ BONIKOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Organowym i Kompozytorskim,  III miejsce w III Krakowskim Konkursie Młodych Organistów, III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Fryderyka Chopina

Elżbieta Kaszycka – Kowalczyk

Wiesława Pospiech

94.

JUSTYNA ZIĘBA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Danuta Czura

95.

MIŁOSZ PALEJ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Agnieszka Chatys

96.

FILIP WACH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat  , stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Danuta Czura

97.

WERONIKA KOSIOR

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka , stypendystka Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Anna Tesarowicz

98.

MONIKA DEĆ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

laureatka , stypendystka Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Anna Tesarowicz                     

99.

SEBASTIAN SALETNIK

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Laureat XXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Jerzy Szczubiał

Joanna Raczyńska

 

100.

MATEUSZ SKÓRA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Laureat XXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Jerzy Szczubiał

Joanna Raczyńska

 

101.

PIOTR WOŹNICA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Laureat XXXIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Zdzisław Domagała

Marcin Maziarek

102.

JESICA KOKOT

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Danuta Hausner

103.

ROBERT FILIPCZYK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista III Olimpiady Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji

 

Danuta Hausner

Anna Suchińska

Zofia Zawiślak

104.

ANNA TOMYS

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

 

Finalistka III Olimpiady Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji

 

Danuta Hausner

 

105.

KIRYŁ KONOWAŁOW

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Laureat XLII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Małgorzata Garska - Piec

106.

JUSTYNA JENDRO

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

I miejsce w biegu z przeszkodami na dystansie 2.000 m podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Białymstoku,  II miejsce  w biegach przełajowych na dystansie 4 km podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Biegach Przełajowych w Zamościu

Jacek Dziuba

107.

MATEUSZ PIESTRAK

Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

Finalista XXXV Olimpiady Artystycznej

Katarzyna Kubik

108.

ANTONINA STĘPNIAK

Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

Laureatka Burgundzkiego Konkursu Stypendialnego

Rozwita Jaron

109.

TOMASZ HONISZ

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4

im. Bronisława Koraszewskiego

Finalista  XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna Pater

110.

MICHAŁ GRZEGORZ PANCERZ

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4

im. Bronisława Koraszewskiego

 Finalista   XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna Pater