LISTA UCZNIÓW
wytypowanych  do tytułu „OPOLSKIEGO ORŁA”
w roku szkolnym 2011/2012

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu

Nazwisko nauczyciela

1

DAMIAN MICHALAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

I  miejsce w XI Międzynarodowym Turnieju Szermierczym "I Ty możesz być szermierzem" VII Memoriał Antoniego Aszkiełowicza, V Turniej              w szpadzie poświęcony pamięci Jerzego Janikowskiego,

 

Mariola Wojciechowska

2

NATALIA CZYŻYK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Teresa Mokrzycka

3

ALEKSANDRA LESKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agnieszka Melnarowicz

4

MICHAŁ TRATKIEWICZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2012 „Drogi powołania. Życie konsekrowane"

Magdalena Rynkal

5

PAULINA GUCWA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

I miejsce w kategorii solistek klasy wstępnej w Pucharze Polski Młodzików  w Łyżwiarstwie Figurowym 2012,  

I miejsce w klasie wstępnej dziewcząt 2005 w zawodach o Puchar Spin 2012,  I miejsce na Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa 2012"

 

Halina Grochowicz

6

ZUZANNA GRABOWSKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce w kategorii balet - pointe podczas Krajowych Mistrzostw IDO w Tańcu Nowoczesnym

Agnieszka Gajda

7

ŁUKASZ SZPAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

III miejsce i tytuł II wice Mistrza Polski w klasie F4 - Młodzik podczas Mistrzostw Polski Modeli Pływających klas NS, III miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski w klasie F4 - B Junior w sezonie 2011, zdobycie Pucharu Polski w klasie F4 - A Młodzik w sezonie 2011, II miejsce w klasie F4 A młodzik podczas XVIII Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Modeli Redukcyjnych Pływających NS, III miejsce w klasie F4 B junior podczas XVIII Międzynarodowych Mistrzostw Śląska Modeli Redukcyjnych Pływających NS

Artur Napiórkowski

8

ARON PAŁKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

 III miejsce w skokach na trampolinie indywidualne chłopców podczas Ogólnopolskich Zawodów w akrobatyce sportowej - skokach na trampolinie i ścieżce „Pierwszy Krok Sportowy"

Adam Antoszczyk

9

KLAUDIA GIERCZAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

III miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa 2012" w klasie wstępnej solistek,

IV miejsce w kategorii solistek klasy wstępnej w Pucharze Polski Młodzików 2012,

I miejsce w klasie wstępnej solistek w łyżwiarstwie figurowym na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików,  II miejsce w 2. Piastowskim Piruecie

Halina Grochowicz

10

MAGDALENA ZYCH

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

I miejsce na Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa 2012" w klasie wstępnej solistek,  III miejsce w klasie wstępnej solistek w łyżwiarstwie figurowym na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, III miejsce w 2. Piastowskim Piruecie

 

Halina Grochowicz

11

ZOFIA  SZPRYNGIEL

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

I miejsce w kat. balet - pointe podczas Krajowych Mistrzostw IDO w Tańcu Nowoczesnym,

Agnieszka Gajda

12

ANETA CISAKOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego,

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Maria Lisowska

Karina Ratajczak

13

KATARZYNA KAMIŃSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Maria Lisowska

14

HANNA GAJEWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

III miejsce w kategorii balet - pointe w kat. solistek do lat 7 podczas Krajowych Mistrzostw IDO w Tańcu Nowoczesnym

Agnieszka Gajda

15

IGA LUBCZAŃSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Dzięgielewska - Chudiak

16

RAFAŁ POLAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Joanna Diechtiar - Leśniak

17

MARCELINA FRICKER

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Adriana Loranc

18

PAWEŁ EJFLER

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

 

Marzena Maicher

19

PATRYK JĘDRZEJAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Literackim „I Ty możesz zostać baśniopisarzem"

Beata Maziarek

20

ALEKSANDRA MARKOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

III miejsce w Konkursie wiedzy o języku polskim

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego,

 

Izabela Kukla - Naskręt

Marzena Maicher

21

JULIA WASZKIEWICZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

II miejsce w Street Dance Show w kat. 12  - 15 lat podczas Krajowych Mistrzostw IDO

Katarzyna Bryłka - instruktor ZA Pech MDK

22

TOMASZ ŻELEZIK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 20

im. Księcia Jana Dobrego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Joanna Mysiakowska - Lenart

23

MARTYNA OSADA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Sylwia Zaskórska

24

MICHAŁ GRĄDOWY

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

 Laureat Wojewódzkiego Konkursu  Technicznego

Sylwia Zaskórska

Hanna Podolak

25

BARTOSZ FIRLEJ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Celina Żurek

 

26

ROBERT ŚWIERC

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 25

W Opolu

III miejsce w konkurencji k -1 na dystansie 500 m podczas Międzynarodowych Regat Kajakowych Paprocany 2011  - Puchar Polski Południowej

I miejsce w konkurencji k - 1 na dystansie 2000 m podczas Otwartych Długodystansowych Mistrzostw Śląska

Krzysztof Bil

27

PAULINA POLIWODA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno -   Przedszkolnym Nr 1 w Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Ścisłowska  - Cegła

28

KAROLINA ATLAS

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w kategorii street dance show „SOLO" 8 - 11 lat podczas Krajowych Mistrzostw IDO

Aleksandra Krokoszyńska

29

MARIA DĄBROWSKA

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Małgorzata Stachańczyk

30

OSKAR OGŁAZA

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w Mistrzostwach Polski Przedszkolaków w szachach

Mikołaj Karolczuk pracownia Szachowa Rodło MDK

31

KATARZYNA BISKUP

Zespół Szkół Specjalnych

I miejsce na dystansie 100m oraz II miejsce na dystansie 300 m i 500 m w łyżwiarstwie szybkim podczas  Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych

Joanna Bek

32

MATEUSZ KORNEK

Zespół Szkół Specjalnych Szkoła Przysposabiająca do Pracy

I miejsce na dystansie 300m oraz II miejsce na dystansie 500 m i 700 m w łyżwiarstwie szybkim podczas  Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych

Beata Rogóż - Bogucka

33

PATRYCJA BANACH

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Kamila Wujkowska

34

JAKUB KRÓL

Publiczne Gimnazjum Nr 2                   im. Władysława Reymonta

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Małgorzata Gregorius

35

PAWEŁ BOROŃ

Publiczne Gimnazjum Nr 4                  im. Jana Kochanowskiego

 

III miejsce  w XI Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „I TY MOŻESZ BYĆ SZERMIERZEM" VII Memoriał Antoniego Aszkiełowicza, V Turniej w szpadzie poświęcony pamięci Jerzego Janikowskiego,

Laureat nagrody Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny"

Mariola Wojciechowska

36

ZBIGNIEW BOCIANOWSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 4                  im. Jana Kochanowskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Elżbieta  Suchińska

Robert Elias

 

37

NATALIA BIEL

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

38

JOANNA KARAŚ

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

39

HANNA MATUSZEK

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

40

MAGDALENA JARYSZ

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

41

AGNIESZKA BORUCKA

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kasprowicz - Szerner

42

MICHAŁ SZYMAŃSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kasprowicz - Szerner

Krzysztof Sobków

Aleksandra Trawińska

43

BEATA WŁODARCZYK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Jadwiga Konieczna

 

44

ZUZANNA TOMASZEK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologiczny

Bożena Nawrocka - Sapich

 

45

MICHAŁ KOPKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Małgorzata Szafors

Danuta Lech

Katarzyna Mróz

Roman Kisiel

 

46

EDYTA NAWORSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

47

ADAM ARGIER

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

LAUREAT Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 

Krystyna Piwińska

Roman Kisiel

 

48

RAFAŁ JASTRZĘBSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Roman Kisiel

 

 

49

KATARZYNA BEKER

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

50

STANISŁAW JESIONEK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

III miejsce kat. wag. 50 kg podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

Edward Faciejew

51

KAROLINA KALETA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureatka Burgundzkiego Konkursu Stypendialnego

Małgorzata Górka

Dariusz Gołębiowski

Danuta Lech

Mariola Bashir

Regina Chojna

52

MARTA CZERWIŃSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

53

MARTA KOCHANOWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

 

Katarzyna Mróz

 

54

JOANNA ROSICKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

 

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Gimnazjalista 2012 „Drogi powołania. Życie konsekrowane".

Magdalena Wąsacz

55

BARBARA KRÓLICKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

II miejsce w kat. solo podczas XVIII Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle` 2011

Elżbieta Podejko - Duda

56

ŁUKASZ POLIWODA

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Liliana Szmigielska

57

ANNA WALECKO

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Liliana Szmigielska

58

ADAM JASKULSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Szymańska  - Buscicchio

59

NATALIA  SZEWCZYK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Maksymczak - Stężowska

60

INES MACHNER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aleksandra Bukowa

61

KAMIL KLECHA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aleksandra Bukowa

62

KAJA JĘDRZEJOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureatka II Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Aleksandra Bukowa

63

PIOTR SZMIGIEL

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agnieszka Chatys

64

MAŁGORZATA MYNTE

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka II Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Agnieszka Chatys

65

JULIA GEISLER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Maria Łapacz

66

NICOLA KNOPP

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Eliza Duda

67

DOMINIKA BAKALARZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureatka VII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Ewa Bartodziej

Krzysztof Kowalczyk

68

KATARZYNA KOWALCZYK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

Krzysztof Kowalczyk

69

HANNA ADAMCZYK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

Krzysztof Kowalczyk

70

ANNA KRÓLICKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

Anna Tesarowicz

71

MARCIN KUBAL

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Arkadiusz Wickiewicz

72

BARBARA PISULA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Monika Kosmala

73

PIOTR KOZŁOWSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Aneta Okulus

74

JAN TOMAŚ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Aneta Okulus

75

MATEUSZ WAGNER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Danuta Czura

76

ALICJA KSIĄŻEK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Fryderyku Chopinie

Barbara Mażak

77

KATARZYNA BUCZEK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

I  miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK Juniorów Młodszych i Młodzików w Strzelectwie Sportowym w konkurencji Psp - 30d - młodziczka

Julita Mazur

78

BEATA JANIAK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

II  miejsce w Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK Juniorów Młodszych i Młodzików w Strzelectwie Sportowym w konkurencji Psp - 30sz - młodziczka

Julita Mazur

79

FELIX FRASEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

80

PIOTR OKOŃ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Piskorska - Malarska

Aleksandra Kruczek

81

KAROLINA PRUS

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLI Olimpiady Biologicznej

Katarzyna Piskorska - Malarska

Aleksandra Kruczek

82

KAROLINA KULIŃSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

Joanna Nazarkiewicz

Grażyna Buńkowska

83

AGNIESZKA SŁOWIK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Ewa Łucyszyn - Pająk

84

IWO GARSTECKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

85

PAWEŁ JUŚCIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

 Laureat XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

86

PRZEMYSŁAW JUŚCIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

87

MARTINA BRYSCH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

 

Laureatka 35. Olimpiady Języka Niemieckiego

Sonia Wacław

Martin Kübler
88

BIANCA DUDEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

 

Laureatka 35. Olimpiady Języka Niemieckiego

Sonia Wacław

Martin Kübler
89

PAWEŁ KOTYŚ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Finalista VII Olimpiady Przedsiębiorczości

Ewa Michalska

90

PIOTR PEZDEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

 

Ewa Michalska

91

MAŁGORZATA SOPPA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XIX Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Finalistka XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Julita Kiełbasa

Piotr Zamelski

92

WERONIKA JAWOROWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka X Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Małgorzata Kaleta

Mariusz Denisiewicz

93

AGNIESZKA MAĆKÓW

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka X Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Małgorzata Kaleta

Mariusz Denisiewicz

94

KATARZYNA SIEWRUK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

I miejsce w biegu na 100 m podczas XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich

I miejsce w biegu na 100 m przez płotki  m podczas XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich

 

 

95

MARIA GAJ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka konkursu stypendialnego BAS 2012

 

96

ANNA KOLASIŃSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

II miejsce w kat. kata podczas Polskiego Turnieju Kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy - Mistrzostwa Seniorów i Juniorów 17 - 18 lat

 

97

OLIVER SIEKIERKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Tytuł Mistrz Europy 2012 KYOKUSHIN KARATE podczas XXVI Otwartych Mistrzostw Europy

 

98

ALEKSANDRA GRZELAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

II miejsce w konkurencji kumite indywidualne kobiet + 68 kg podczas XXXII Mistrzostw Seniorów w Karate WKF

II miejsce w kategorii kumite indywidualne U - 21 kobiet podczas II Mistrzostw Polski PZK Fudokan w Stylu Wolnym Kumite -

IV Otwarte Mistrzostwa Polski PFKS w Karate Sportowym

 

99

JAKUB SZYMIK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Justyna Strzelczyk - Juszczak

100

MICHAŁ MAGOTT

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat LVIII Olimpiady Chemicznej

Krystyna Chudzia

101

TOMASZ KRÓLICKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista  LVIII Olimpiady Chemicznej

Monika Kosmala

102

DAGMARA ŻWAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka  XXXV Olimpiady Języka Niemieckiego

Eliza Duda

Maria Łapacz

103

MAGDALENA BUTRA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

 Finalistka  XXXVIII Olimpiady Historycznej

Arkadiusz Wickiewicz

104

PIOTR POLAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat  XXXVIII Olimpiady Historycznej

Marek Białokur

105

DAWID MEHLICH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat  XLI Olimpiady Biologicznej

Danuta Czura

106

KAJA LEWANDOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXIV Olimpiady Filozoficznej

Marcin Szymański

107

TOMASZ BONIKOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Anna Tesarowicz

108

ANNA KULIKOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

III nagroda w Konkursie HISTORIA i ŻYCIE, VI edycja „Prace i dnie" - Praca jako zawód i powołanie w doświadczeniach pokoleń

Maciej Skoczylas

109

PATRYK KURPIERZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

I nagroda w Konkursie HISTORIA i ŻYCIE, VI edycja „Prace i dnie" - Praca jako zawód i powołanie w doświadczeniach pokoleń

Maciej Skoczylas

110

OSKAR MILLER

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Grażyna Kozłowska

111

JOANNA KALEMBA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Beata Sewińska

112

STELLA STASIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Monika Kosmala

113

KATARZYNA SOWA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej - Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Konkursu Stypendialnego BAS 2012

Dorota Gaj

114

JAGODA WIDZIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalistka IV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej, organizowanego przez redakcję magazynu psychologicznego „Charaktery"

Elżbieta Dróżdż

115

MONIKA ZAJONZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalistka XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Urszula Pisarek

116

TOMASZ MAŁYSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalista 35. Olimpiady Języka Niemieckiego

Anita Wodarz - Raudzis

117

TOMASZ SORDON

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalista 35. Olimpiady Języka Niemieckiego

Anita Wodarz - Raudzis

118

MARCEL PAWLETA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalista XXXVIII Olimpiady Historycznej

Grażyna Binkowska

119

KAMIL SUSZNIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalista XXXVIII Olimpiady Historycznej

Grażyna Binkowska

120

MATEUSZ MAZUR

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Laureat XXIV Olimpiady Filozoficznej

Marcin Szymański

121

MARCIN  DRAS

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Laureat XXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Jerzy Szczubiał

 

 

122

MATEUSZ JANTA

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota"

Finalista IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

Stanisław Hadyna

123

PRZEMYSŁAW CABAN

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota"

Finalista IV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

 

124

MARCIN SKROBEK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota"

Finalista XXV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

 

Danuta Hausner

Małgorzata Radziszewska

125

TOMASZ FELIKS

Publiczne Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Finalista XIV Olimpiady Wiedzy Elektrycznej  i Elektronicznej „Euroelektra"

Piotr Muszyński

126

KORNEL SWIERZY

Publiczne Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

III miejsce w XXXV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Mariusz Rząsa

127

MARCELIN BRÓJ

Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na ozdobę choinkową „Gwiazdka 2011"

III nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Polskiego Radia

Ewa Balas pracownia Tęcza

MDK