LISTA UCZNIÓW
wytypowanych do tytułu „OPOLSKIEGO ORŁA”
w roku szkolnym 2012/2013

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu

Nazwisko nauczyciela

 1

JULIA TRUSZ

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

I miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów 2013 Turniej „Pierwszej Szansy” w szachach

Mikołaj Karalchuk

AGNIESZKA DULAS

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Teresa Mokrzycka

JULIA PAPIERZ

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Katarzyna Trojanowska

SZCZEPAN GRESZEL

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

I miejsce w konkursie XV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gitarowej, I miejsce w VI Mikołajkowym KonkursieGitarowym dla Dzieci, II miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I st.,

III nagroda podczas XXIIMiędzyszkolnym Konkursie Solfeżu dla uczniów szkół muzycznych i stopnia regionu opolskiego, II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym,

Dominik Tomasiak

ALEKSANDRA CALICKA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 2
im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Grażyna Linkiewicz

MAGDALENA SZELEWSKA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 2
im. Polskich Olimpijczyków

Nagroda w Ogólnopolskim konkursie  „Zwierzęta w książkach – mój ulubiony bohater”

Katarzyna Calicka

MICHAŁ  TRATKIEWICZ

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 2
im. Polskich Olimpijczyków

 

Magdalena Rynkal

ZUZANNA BEREŹNICKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w Mistrzostwach Europy TAE KWON – DO INTERNATIONAL OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2012 POLAND

Łukasz Rywiński

ARON PAŁKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce w skokach na trampolinie  podczas kwalifikacji A do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Skokach na trampolinie

III miejsce w skokach na trampolinie indywidualne chłopców podczas Ogólnopolskich Zawodów Pierwszy Krok Sportowy

Adam Antoszczyk

10 

MACIEJ CZAJKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce – techniki szybkościowe TAE KWON – DO INTERNATIONAL OPEN EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2012 POLAND

Marcin Dudek

11 

JACEK KOZAKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce kategoria tech. specjalne,

II miejsce w kat. tech. szybkościowe, III miejsce w kategorii układy formalne – tradycyjne podczas Taekwondo Polish Open Cup

Marcin Dudek

12 

MAREK GIERCZAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

III miejsce w klasie brązowej solistów w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym; II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa 2013”;

Halina Grochowicz

13 

KLAUDIA GIERCZAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

III miejsce w klasie brązowej solistów w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym

II miejsce w kat. klasa brązowa solistek w II eliminacjach do PPM 2013

Halina Grochowicz

14 

MAGDALENA ZYCH

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

II miejsce na Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa 2013” w klasie brązowej solistek; III miejsce na Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa 2013” w klasie srebrnej solistek

Magdalena Szydło

15 

MAJA PORAŻKO

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 11
im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agata Szopa

16 

ADRIANNA BISCHOF

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 11
im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agata Szopa

17 

TOBIASZ CHYRA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 11
im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Maria Lisowska

 18

JAKUB MISIAK

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 11
im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Maria Lisowska

19 

NATALIA BURZYŃSKA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 15
im. Królowej Jadwigi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agnieszka Tańczuk

20 

MARCELINA FRICKER

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 15
im. Królowej Jadwigi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Adriana Loranc

21 

JAKUB JAKIMÓW

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 20
im. Księcia Jana Dobrego

Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2013

Agnieszka Ślązak

22 

ANNA LEŚNIEWSKA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 20
im. Księcia Jana Dobrego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Joanna Mysiakowska - Lenart

23 

ALEKSANDRA GÓRSKA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 21

 

III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego dla dzieci i młodzieży”  w ramach akcji „EKUZ na podróże małe i duże 2013”

Danuta Nowicka - Gogolok

24 

WERONIKA LESIK

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 21
im. Obrońców Pokoju

I miejsce w konkurencji skoki na trampolinie dziewcząt w klasie młodzieżowej w Ogólnopolskich Zawodach Pierwszy Krok Sportowy w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Skokach na Ścieżce   

Wiktoria Weselak – Antoszczyk

25 

MICHAŁ GRZELAK

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 21
im. Obrońców Pokoju

II miejsce w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim

Agnieszka Wójcicka

26 

MICHAŁ BEDNARZ

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 21
im. Obrońców Pokoju

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Hanna Podolak

27 

PIOTR KSIĄŻEK

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 21
im. Obrońców Pokoju

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Hanna Podolak

28 

MATEUSZ KRZEMIŃSKI

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 21
im. Obrońców Pokoju

III miejsce w konkurencji soliści – klasa srebrna w Mistrzostwach Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym

Ewa Słupianek

29 

ROBERT ŚWIERC

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 25 im.
gen. Władysława Sikorskiego w Opolu

Mistrz Polski w konkurencji K – 1 na dystansie 2.000 m podczas XXVIII Długodystansowych Mistrzostw Polski, I miejsce w konkurencji K – 1 na dystansie 500 m  podczas Międzynarodowych Regat Kajakowych Paprocany` 2012 – Puchar Polski Południowej

 
30 

JULIA KOMOR

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 25 im.
gen. Władysława Sikorskiego w Opolu

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej  ŻAK 201

Joanna Łyczko

31 

LAURA BERNERT

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 26 im.
Książąt Opolskich
w Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Gizela Lysy

32 

MAKSYMILIAN KASPEREK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno -   Przedszkolnym Nr 1 w Opolu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Ścisłowska  - Cegła

33 

MARTA GABRIEL

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno -   Przedszkolnym Nr 1 w Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Ścisłowska  - Cegła

34 

KAROLINA POLIWODA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno  -  Przedszkolnym Nr 1 w Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Ścisłowska  - Cegła

35 

RAFAŁ STARYPAN

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Alicja Grzegorczyk

Jolanta Małachowska

 36

ZOFIA SZPRYNGIEL

ZUZANNA FRANK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 20
im. Księcia Jana Dobrego

I miejsce w grupie wiekowej 11 – w kategorii Ballet/Pointe duety Open Class w Krajowych Mistrzostwach IDO

Katarzyna Gruca

37 

KATARZYNA ATLAS

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w grupie wiekowej 7 – kategorii Street Dance Show Solistki Open Class podczas Krajowych Mistrzostw IDO

Aleksandra Krokoszyńska

38 

KAROLINA ATLAS

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w grupie wiekowej 11 – kategorii Street Dance Show Solistki Open Class podczas Krajowych Mistrzostw IDO

Katarzyna Bryłka

39 

JULIUSZ  POŁĄCARZ

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

III miejsce w kat. wag. 42 kg w Otwartym Pucharze Polski – III Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Judo

III miejsce w X Wielkopolskim Międzynarodowym Turnieju Judo U 15 – Otwarty Puchar Polski Młodziczek i Młodzików

Grzegorz Kozdraś

40 

JAKUB PANKOWSKI

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

 I miejsce w kat. wag. 38 kg podczas Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek w Judo

II miejsce  w Otwartym Pucharze Polski – III Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików

Grzegorz Kozdraś

41 

OSKAR OGŁAZA

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

  I miejsce w grupie wiekowej do lat 8 podczas Mistrzostw Polski juniorów w Szachach Błyskawicznych – City Handlowy,  II miejsce w Indywidualnym Pucharze Polski do lat 8 w roku 2013 w kategorii chłopców  

Mikołaj Karalchuk

42 

JOANNA JAROSZEWICZ

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Joanna Kornek – Kazubska Barbara Śniegur

43 

PATRYCJA BANACH

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Elżbieta Dmochowska

Kamila Wujkowska

44 

JAKUB BRAWATA

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Elżbieta Dmochowska

45 

KATARZYNA PINDEL

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Tamara Deblessem

46 

MAGDALENA SPROSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym w Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów młodszych 15 lat

I miejsce na dystansie 200m stylem motylkowym w Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu juniorów młodszych 15 lat

Jacek Urantówka

47 

RAFAŁ TALAGA

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w konkurencji kata chł. 12  - 13 lat w VIII Ogólnopolskim Turnieju karate WKF Grot CUP 2013;  I miejsce w konkurencji kumite indywidualne w Międzynarodowym XIX Turnieju Karate RADA REGENTÓW; III miejsce w konkurencji kata indywidualne w Międzynarodowym XIX Turnieju Karate RADA REGENTÓW;  I miejsce w konkurencji kata indywidualne w Grand Prix Poland 2012,

Zbigniew Sworeń

48 

PAWEŁ BOROŃ

Publiczne Gimnazjum Nr 4 im. Jana Kochanowskiego

 

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Szpadowym  „Gwiazdka ze szpadą”

Mariola Wojciechowska

49 

NATALIA BIEL

Publiczne Gimnazjum Nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

50 

HANNA MATUSZEK

Publiczne Gimnazjum  Nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

51 

ALEKSANDRA ZASAŃSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Bożena Nawrocka  - Sapich

52 

ESTERA  HORODYSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Bożena Nawrocka  - Sapich

53 

GRZEGORZ  SMAK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7
im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

54 

MACIEJ  NIELSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 7
im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Grzegorz Labisz

55 

EDYTA NAWORSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

56 

KATARZYNA HETMAŃCZYK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

57 

WIKTOR MILLER

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Krystyna Piwińska

58 

ANNA MIESZCZAK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

III miejsce w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim

Małgorzata Karbowiak

59 

WERONIKA DETYNA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

II miejsce w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim

Małgorzata Karbowiak

60 

JAKUB BOGUCKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Wojciech Knosala

61 

MICHAŁ KOPKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Małgorzata Szafors

Danuta Lech

Katarzyna Mróz

Roman Kisiel

Joanna Stasch

62 

STANISŁAW  JESIONEK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 
im. Generała Władysława Andersa

III miejsce w Otwartym Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo Liberty Cup 2012

Edward Faciejew

63 

ŁUKASZ POLIWODA

Publiczne Gimnazjum  Nr 8
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Boryczka

Tomasz Kaczmarek

Liliana Szmigielska  - Jonczyk

64 

MAGDALENA ADAMOWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Danuta Czura

65 

KATARZYNA ZATOR

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Danuta Czura

Małgorzata Dorotnik  - Kukielka

Monika Kosmala

Joanna Tarnowska

66 

BARBARA PISULA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Małgorzata Dorotnik  - Kukielka

Monika Kosmala

67 

BARTOSZ SZYSZKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista VIII Olimpiady Matematycznej  Gimnazjalistów

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Ewa Bartodziej

Krzysztof Kowalczyk

Małgorzata Dorotnik  - Kukielka

Monika Kosmala

68 

TOMASZ OKOS

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Ewa Bartodziej

Krzysztof Kowalczyk

Wioletta El - Wanni

69 

ANNA KRÓLICKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Joanna Tarnowska

Krzysztof Kowalczyk

Anna Tesarowicz

70 

KAMILA ŁACHUT

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

 

Joanna Tarnowska

71 

NATALIA KOZŁOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Joanna Tarnowska

72 

WOJCIECH ADAMCZYK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Krzysztof Łapczyński

73 

JULIA GEISLER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Maria Łapacz

74 

WERONIKA ŁYCZKO

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Szymańska  - Buscicchio

75 

ALICJA OPERACZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Alicja Chraboł

76 

ALEKSANDER GEISLER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agata Maziakowska

77 

PATRYK KUC

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Arkadiusz Wickiewicz

Aneta Okulus

78 

MAŁGORZATA KACZMAREK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Arkadiusz Wickiewicz

79 

GREGOR PRZYWARA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Bożena Owczar

80 

FELIX  FRASEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

81 

MAŁGORZATA URBANOWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka VIII Olimpiady Przedsiębiorczości

Ewa Michalska

82 

ŁUKASZ TROJAN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

 

Ewa Michalska

83 

OSKAR CEBULA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

 

Ewa Michalska

84 

DARIA GROMOTKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

 

Ewa Michalska

85 

MICHAŁ BACIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

86 

DOMINIKA CHWIST

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Ewa Łuczyszyn - Pająk

87 

NATALIA CZOK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLII Olimpiady Biologicznej

Joanna Tokar

88 

PIOTR OKOŃ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Piskorska

Aleksandra Kruczek

89 

PAWEŁ JUŚCIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XX Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Celina Tomaszewska

Piotr Zamelski

90 

PRZEMYSŁAW JUŚCIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XX Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Celina Tomaszewska

Piotr Zamelski

91 

PAWEŁ KOŁEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XX Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Celina Tomaszewska

Piotr Zamelski

92 

BARTOSZ ZIELIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

93 

MATEUSZ ROSICKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XXV Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

94 

JULIA TABISZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

95 

EMILIA SZEWCZYK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Halina Palińska

96 

PAWEŁ TABORA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Julia Kiełbasa

Celina Tomaszewska

Marcin Wietrzniok

97 

ALEXANDER DULAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXXVII Olimpiady Języka Angielskiego

Małgorzata Wilczek

Andrzej Kluska

98 

PATRYCJA GLOMB

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka 36. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Agnieszka Roziewska

99 

MARTA GOMOLLA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

 

Daniela Ploch

Iwona Kozak

Grit Gamlin

100 

AGNIESZKA MAĆKÓW

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XI Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Małgorzata Kaleta

101 

PATRYK WACŁAWCZYK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XXXIX Olimpiady Geograficznej

Krystyna Ozon

102 

JOANNA SIERADZKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXXVII Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki

Grażyna Świtek

103 

ANNA BAWOŁEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

III miejsce w Superfinale konkursu lingwistycznego „Pokaż nam język” w kategorii języka hiszpańskiego

Jacek Drabik

104 

ANNA  KOLASIŃSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

II miejsce w kategorii kata seniorek w Kwalifikacjach do Mistrzostw Europy Karate Shinkyokushin

 
105 

ALEKSANDER WIŚNIOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

III miejsce w III Pucharze Polski Juniorów Młodszych – szpada mężczyzn

 
 106

FILIP WAROWNY

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista 54. Olimpiady Wiedzy  o Polsce i Świecie Współczesnym

Maciej Skoczylas

107 

ANNA KULIKOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

III nagroda w VII edycji konkursu historycznego z cyklu Historia i Życie – „Usłyszane przy stole, znalezione w szufladzie czyli przeszłość w rodzinnej pamięci”

Maciej Skoczylas

108 

KATARZYNA JAROSZEWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Maciej Skoczylas

109 

KAJA JĘDRZEJOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Anna Maksymczak - Stężowska

110 

RADOSŁAW ŁAPSZYŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

I miejsce w IX edycji Konkursu Papieskiego poświęconego życiu i nauczaniu Jana Pawła II

Małgorzata Chalińska

111 

DOMINIKA BAKALARZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka LXIV Olimpiady Matematycznej

Krzysztof Kowalczyk

112 

NICOLA KNOPP

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka 36. Olimpiady Języka Niemieckiego

Eliza Duda

113 

KAROLINA VANDER ZWAAG

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XLII Olimpiady Biologicznej

Danuta Czura

114 

DAWID MEHLICH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat XLII Olimpiady Biologicznej

Danuta Czura

115 

ARKADIUSZ KAMIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Grażyna Kozłowska

116 

MICHAŁ MAGOTT

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat LIX Olimpiady Chemicznej

Krystyna Chudzia

117 

AGNIESZKA PASIEKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu

Finalistka XLII Olimpiady Biologicznej

Urszula Pisarek

118 

BARTOSZ SKONIECZNY

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu

Finalista XLII Olimpiady Biologicznej

Urszula Pisarek

119 

MONIKA ZAJONZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu

Finalistka XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Urszula Pisarek

Katarzyna Błażewska

120 

PATRYK KUDLA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Jerzy Szczubiał

121 

MAREK DOMALEWSKI

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących 
im. Kazimierza Gzowskiego

 

Jerzy Szczubiał

122 

MARCIN SKROBEK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Finalista VIII Olimpiady Przedsiębiorczości

Małgorzata Radziszewska

Zofia Zawiślak

123 

DENIS  LEJA

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

124 

KRZYSZTOF PAKOSZ

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

125 

MONIKA KAMPA

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

126 

URSZULA BARTHA

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

127 

ZUZANNA FELIKS

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

128 

KALINA ŁĘŻAK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Danuta Hausner

129 

ANNA BRZĘK

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego

Finalistka XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna Pater

130 

CELINA MIECZNIK

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego

Finalistka XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna Pater

131 

HANNA PYDYNOWSKA

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

I miejsce w konkursie fotograficznym KOLOR edycja 2 „Niebieski”

Daniel Szopiński

132 

KATARZYNA RATUSZNIAK

Publiczne Liceum Plastyczne  w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Mickiewiczowskim Adamus 2012

Bożena Szwajkowska  - Krauze