LISTA UCZNIÓW
wytypowanych  do tytułu „OPOLSKIEGO ORŁA”
w roku szkolnym 2013/2014

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu

Nazwisko nauczyciela

1.

SZCZEPAN GRESZEL

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

I miejsce w III Dąbrowskim Konkursie Gitarowym

I miejsce w VI Ogólnopolskim Festiwalu Gitarowym „Gitara na Kresach 2014”

Grand Prix podczas XVI Dolnośląskiego Konkursu Gitarowego

Dominik Tomasiak

( PSM I i II ST. Opole)

2.

KAROLINA BARAŃSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Adrian Lewandowski

3.

AGATA KSIĄŻEK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Katarzyna Calicka

4.

MICHAŁ TRATKIEWICZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureat Wojewódzkiego  Konkursu Przyrodniczego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Marcinkiewicz

Beata Wojciechowska – Szulecka

5.

AMELIA  BRÓJ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na ozdobę choinkową „Gwiazdka 2013”

Urszula Długosz

6.

ZUZANNA BEREŹNICKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe, II miejsce w konkurencji techniki specjalne, III miejsce w konkurencji semi – contact podczas XXI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w TAEKWONDO PUT

Łukasz Rewieński

7.

MACIEJ CZAJKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce w konkurencji soft – stick, II miejsce w konkurencji techniki szybkościowe, II miejsce w konkurencji techniki specjalne podczas XXI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w TAEKWONDO PUT

Marcin Dudek

8.

JACEK KOZAKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w konkurencji techniki specjalne podczas XXI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w TAEKWONDO PUT

Marcin Dudek

9.

MAREK GIERCZAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

III miejsce w konkurencji solistów w klasie brązowej na Mistrzostwach Polski Młodzików

Halina Grochowicz

10.

WIKTORIA KAŁWA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agata Szopa

11.

KRZYSZTOF KRAWIEC

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

12.

ZUZANNA DULIK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

I miejsce w konkurencji techniki specjalne, I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe, I miejsce w konkurencji soft – stick podczas XXI Międzynarodowych Mistrzostw Polski w TAEKWONDO PUT

Łukasz Rewieński

13.

JAN BOGUCKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Małgorzata Ciszkiewicz

14.

KAROL BOGUCKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Małgorzata Ciszkiewicz

15.

PATRYK MARCINKOWSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Wanda Stasiak

16.

NATALIA BURZYŃSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agnieszka Tańczuk

17.

AGATA WOŹNIAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

im. Królowej Jadwigi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Beata Maziarek

18.

JAKUB JAKIMÓW

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 20

im. Księcia Jana Dobrego

Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2014

Agnieszka Ślązak

19.

JOANNA LEŚNIEWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 20

im. Księcia Jana Dobrego

Laureatka  Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2014

Agnieszka Ślązak

20.

MICHAŁ BEDNARZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Wiedzy o Języku Polskim”

Agnieszka Wójcicka

21.

WOJCIECH  GABRYELSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. Przyjaźni narodów Świata

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Agata Krawczuk

22.

JULIA KOMOR

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 25 im.

Gen. Władysława Sikorskiego

W Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureatka Diecezjalnego Konkursy Wiedzy Religijnej „ŻAK 2014”

Iwona Baranowska

Ks. Piotr Kierpal

23.

ZOFIA STRZYŻ

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka  Polskiego

Barbara Passon

24.

WIKTORIA  KULIG

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Gizela Lysy

25.

MARTA GABRIEL

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno -   Przedszkolnym Nr 1 w Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Ścisłowska  - Cegła

26.

KAROLINA POLIWODA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno  -  Przedszkolnym Nr 1 w Opolu

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

I

Agnieszka Ścisłowska  - Cegła

27.

MIKOŁAJ JASZCZA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Małgorzata Doroń

28.

RAFAŁ STARYPAN

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka  Angielskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Alicja Grzegorczyk

Jolanta Małachowska

Monika Leszyńska

29.

KAROLINA  KOPKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Barbara Daniel

30.

KRZYSZTOF JADCZAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

Barbara Daniel

31.

OSKAR OGŁAZA

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Wicemistrzostwo świata  juniorów           w grze błyskawicznej do lat 8

I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w szachach Szybkich

I miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych

Mikolai Karalchuk

MDK

32.

JOANNA JAROSZEWICZ

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny

Sendlerowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Joanna Kornek – Kazubska

33.

ROKSANA GOPLAŃSKA

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

II miejsce w Konkursie Skrzypcowym im. Grażyny Bacewicz

Renata Gajownik

34.

ZUZANNA ŁĘŻNA

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Barbara Jaroszewicz

35.

JAKUB BRAWATA

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Elżbieta Dmochowska

Dorota Olechnowicz

36.

SEBASTIAN KRZAK

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Tamara Deblessem

37.

RAFAŁ TALAGA

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce – kata indywidualne młodzików podczas Mistrzostw Polski Karate Shotokan

III miejsce – kata indywidualne juniorów młodszych podczas Mistrzostw Polski Karate WKF

Zbigniew Sworeń

38.

JUSTYNA KNOSALA

Publiczne Gimnazjum Nr 5                  im. Aleksandra Kamińskiego

 

III miejsce w Konkursie Wiedzy o Języku Polskim

Anna Andruszko

39.

RAFAŁ RAJSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Przemysław Nerka

40.

JAN SZCZEPANKIEWICZ

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Przemysław Nerka

41.

ROBERT ŚWIERC

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

I miejsce na dystansie 5000 m podczas XXIX Długodystansowych Mistrzostwach Polski

I miejsce na dystansie 2000 m podczas II Mistrzostw Polski Młodzików

III miejsce na dystansie 9 km podczas XXVII Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym

 

42.

DOMINIK LIS

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kasprowicz - Szerner

43.

MARCIN CEBULA

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Łyczko

44.

PAWEŁ TRAWIŃSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Ewa Płusa

45.

ANNA SOSULSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Krystyna Piwińska

46.

JOANNA ROSICKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Katarzyna Mróz

Krystyna Piwińska

47.

GRZEGORZ  SMAK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Katarzyna Mróz

Wojciech Knosala

48.

BARBARA DĄBROWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

49.

MACIEJ  NIELSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Bożena Nawrocka  - Sapich

50.

ANETA CISAKOWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kopińska – Czerkawska

51.

KAMIL PALUSSEK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Danuta Lech

52.

KRZYSZTOF UCHNAST

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Danuta Lech

53.

JAKUB BOGUCKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Wojciech Knosala

Danuta Lech

54.

STANISŁAW JESIONEK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

III miejsce podczas XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Łódzkie 2013 w judo chłopców

Edward Faciejew

55.

MONIKA  BIOK

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Boryczka

56.

PAULINA POLIWODA

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Boryczka

57.

BEATA JANIAK

Publiczne Gimnazjum Nr 9  Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Finalistka zawodów indywidualnych VIII Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów

Krzysztof Mełech

Monika Kosmala

58.

BARTOSZ ROMANOWSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9  Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Monika Kosmala

Joanna Tarnowska 

59.

KAROLINA SZEWCZYK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Aneta Okulus

60.

GRZEGORZ OKOS

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wioletta El – Wanni

61.

JAKUB WRÓBEL

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wioletta El – Wanni

62.

JULIA KASZUCKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wioletta El – Wanni

63.

SYLWIA JANOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wioletta El – Wanni

64.

MICHAŁ PAŁUCHOWSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Danuta Czura

65.

MARTA OSIŃSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy religijnej GIMNAZJALISTA 2014

Dorota Gaj

Danuta Czura

Joanna Tarnowska

Ks. Mateusz Podkówka

66.

ANNA KRÓLICKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka IX Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Joanna Tarnowska

Monika Kosmala

Anna Tesarowicz

67.

MARTYNA CISAKOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureatka IX Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Joanna Tarnowska

Anna Tesarowicz

68.

NATALIA KOZŁOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Joanna Tarnowska

69.

KAROLINA JERZYK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Joanna Tarnowska

70.

MACIEJ KOWALSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu  Matematycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Krzysztof Łapczyński

Anna Tesarowicz

71.

KAROLINA DEZOR

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Anna Tesarowicz

72.

JULIA FIJOŁEK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Anna Tesarowicz

73.

JULIA GEISLER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

Maria Łapacz

74.

LUDWIK RYDZAK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Bartodziej

75.

ALEKSANDRA BORKOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

Agata Maziakowska

76.

ALEKSANDER GEISLER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Agata Maziakowska

Krzysztof Łapczyński

77.

ANNA HITNAROWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Artur Szymczak

78.

PIOTR PEŁKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Artur Szymczak

79.

JAKUB PANKOWSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

III miejsce w kategorii wagowej 42 kg podczas Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w Judo

Edward Faciejew

Grzegorz Kozdraś

80.

MARTYNA OSADA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Ewa Ferens – Mrocheń

81.

FELIX  FRASEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Karina Walecko

Ewa Ferens – Mroczeń

82.

PATRYK WIECZOREK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego  Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

83.

JAN    GRZELAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

II miejsce na V Mistrzostwach Świata KARATE FUDOKAN - Wałcz

 

84.

TOMASZ   ŻELEZIK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Bożena Owczar

85.

GREGOR PRZYWARA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Bożena Owczar

86.

WERONIKA ADAMOWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Karolina Malik

87.

ZUZANNA  KOCIUBIŃSKA

JULIA WASZKIEWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

I miejsce w grupie wiekowej 12 – 15 lat w kategorii Street Dance Show duety Open Class podczas Krajowych Mistrzostw Polski IDO

DODATKOWO

JULIA WASZKIEWICZ - I miejsce w grupie wiekowej 12 – 15 lat w kategorii Street Dance Show solistki Open Class podczas Krajowych Mistrzostw Polski IDO

Katarzyna Bryłka  MDK

88.

MAŁGORZATA URBANOWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka IX Olimpiady Przedsiębiorczości

Finalistka XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

89.

MARCIN SŁOWIK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

90.

ŁUKASZ TROJAN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Laureat IX Olimpiady Przedsiębiorczości

Ewa Michalska

91.

KATARZYNA MARCINKÓW

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bankach

Ewa Michalska

92.

DOMINIKA KRUPA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

93.

ADRIANNA CZECH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bankach

Ewa Michalska

94.

KATARZYNA DEMBIŃSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLIII Olimpiady Biologicznej

Joanna Tokar

95.

MARTA GOMOLLA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka 37. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Iwona Kozak

    96.

PATRYCJA GLOMB

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka 37. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Grit Gamlin

97.

BIANCA DUDEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka 36. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Renata Kluska

98.

JULIA BISOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Halina Palińska

99.

KAROLINA KALETA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka XLIV Olimpiady literatury i Języka Polskiego

Laureatka XXVI Olimpiady Filozoficznej

Joanna Nazarkiewicz

Jolanta Toll

100.

MATEUSZ ROSICKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

101.

EMILIA JEZIOROWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

102.

ANGELIKA CZARNECKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

Julita Kiełbasa

Piotr Zamelski

103.

ADELAIDE DI MAGGIO

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XL Olimpiady Historycznej

Julita Kiełbasa

Przemysław Jędrychowski

104.

KATARZYNA TARGOSZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XL Olimpiady Historycznej

Przemysław Jędrychowski

Marcin Wietrzniok

105.

IGA MAŁYSIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Ewa Łucyszyn

106.

ŁUKASZ UMIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego

Anna Ledwolorz

107.

AGNIESZKA MAĆKÓW

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Małgorzata Kaleta

108.

JUSTYNA KRÓL

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Duczmal

109.

MARTYNA MIKODA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXI Olimpiady Informatycznej

Ryszard Lisoń

110.

MICHAŁ RÓŻYCZKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Małgorzata Kaleta

Mariusz Denisiewicz

111.

KATARZYNA SIEWRUK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

III miejsce w biegu na 100 m podczas Mistrzostw Polski juniorów w LA

 

112.

MAŁGORZATA  MATYSIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej

Małgorzata Chalińska

113.

ŁUKASZ KAŁACZYŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół ogólnokształcących

Laureat XL Olimpiady Historycznej

Maciej Skoczylas

114.

RADOSŁAW ŁAPSZYŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista  XL Olimpiady Historycznej

Maciej Skoczylas

115.

ARKADIUSZ GAJOS

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista 55. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Maciej Skoczylas

116.

DOMINIKA FLESZAR

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Dorota Gaj

117.

OLIVER CZECH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat 37. Olimpiady Języka Niemieckiego

Maria Łapacz

118.

DOMINIKA BAKALARZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka LXV Olimpiady Matematycznej

Krzysztof Kowalczyk

119.

DOMINIKA RYKAŁA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XXVI Olimpiady Filozoficznej

Marcin Szymański

120.

NICOLA KNOPP

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka 37. Olimpiady Języka Niemieckiego

Eliza Duda

121.

PIOTR SZMIGIEL

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XI Olimpiady Geograficznej

Jolanta Parkitny  -Stefaniak

122.

PATRYK KUC

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XI Olimpiady Geograficznej

Jolanta Parkitny - Stefaniak

123.

ARKADIUSZ KAMIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Grażyna Kozłowska

124.

KAMIL KLECHA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXVII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Grażyna Kozłowska

125.

EWA SZYSZKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka, stypendystka Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. Prof. Pawła Czartoryskiego

Katarzyna Zgadzaj

126.

MAGDALENA ADAMOWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka, stypendystka Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. Prof. Pawła Czartoryskiego

Katarzyna Zgadzaj

127.

BARTOSZ SZYSZKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. Prof. Pawła Czartoryskiego

Katarzyna Zgadzaj

128.

KATARZYNA ZATOR

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka, stypendystka Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. Prof. Pawła Czartoryskiego

Katarzyna Zgadzaj

129.

KAROLINA KAZIK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalistka 37. Olimpiady Języka Niemieckiego

Anita Wodarz - Raudzis

130.

TOMASZ MAŁYSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalista 37. Olimpiady Języka Niemieckiego

Anita Wodarz  - Raudzis

131.

MICHALINA JAWORSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Agnieszka Wojnowska

132.

KSENIA HUDASZEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Laureatka  Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”

Jolanta Koj ( nauczyciel Społeczne Językowego Gimnazjum WSERO)

133.

DOMINIK GLINKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Finalista XLIII Olimpiady Biologicznej

Urszula Pisarek

134.

ŁUKASZ CZARNECKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego w Opolu

Laureat IV Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

-

135.

KRZYSZTOF  STASCH

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Finalista XXXVI Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Marcin Maziarek

Michał Maziarek

136.

PATRYK KUDLA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

im. Kazimierza Gzowskiego

Laureat  XXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Jerzy Szczubiał

137.

KAROLINA BIENIEK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

III miejsce w finale XV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego

Piotr Wójcik

Edyta Kościelak

138.

KAMIL SIEŃCZAK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista XIX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menadżerskich

Katarzyna Romanowska

139.

TAISA ERSTENIUK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

140.

KASPER BIEGUN

Publiczne Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Laureat  XXXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Piotr Muszyński

141.

ROBERT PYCZEK

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4                       im. Bronisława Koraszewskiego

Laureat  XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna Pater

142.

KATARZYNA RATUSZNIAK

Publiczne Liceum Plastyczne  w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

III nagroda w Międzynarodowym Konkursie „Międzykulturowe Poszukiwania w Sztuce – Mój Inny”

Monika Nowojska

143.

JAGODA SZEREMENT

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w konkursie plastycznym „Witamy Chorwację w UE”

Bożena Szwajkowska  - Krauze

144.

JOANNA MUZYKA

Publiczne Liceum Plastyczne  w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu

Finalistka XXXVIII Olimpiady Artystycznej w sekcji historia sztuki

Jadwiga Poliwoda

Katarzyna Kubik