LISTA UCZNIÓW
wytypowanych  do tytułu „OPOLSKIEGO ORŁA”
w roku szkolnym 2014/2015

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu

Nazwisko nauczyciela

1.

MICHAŁ  MARCINIAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Katarzyna Trojanowska

2. 

ADA KĘPCZYŃSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Iwona Kępczyńska

3. 

JOANNA DULAS

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Teresa Mokrzycka

4. 

WIKTORIA TKACZUK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

IV miejsce w zawodach w short – tracku z cyklu Danubia  2  - Polish Open  stanowiące eliminację do zawodów finałowych Junior Europa Cup - Senior Europa CUP -1

II miejsce w zawodach w short – tracku z cyklu Danubia  2  - Austrian Open  stanowiące eliminację do zawodów finałowych Junior Europa Cup – Senior Europa CUP -1

III miejsce w zawodach w short – tracku z cyklu Danubia  4  - Slovak Open  stanowiące eliminację do zawodów finałowych Junior Europa Cup- Senior Europa CUP -2

II miejsce w zawodach w short – tracku z cyklu Danubia  6  - Pannonia Open  stanowiące eliminację do zawodów finałowych Junior Europa Cup - Senior Europa CUP - 3

5 miejsce w Europa CUP Final

Anna Łukanowa - Jakubowska

5. 

SONIA RUP

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 1

im. Obrońców Westerplatte

III miejsce w XXV Międzynarodowym Turnieju Szermierczym Muszkieter – Trophy

II miejsce w Pucharze Ziem Północnych

Mariola Wojciechowska

6. 

MAJA SZEWCZYK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Adrian Lewandowski

7. 

MAGDALENA SZELEWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Katarzyna Calicka

8. 

ALICJA MARYNOWICZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka  Wojewódzkiego  Konkursu Polonistycznego

Grażyna Linkiewicz

9. 

ALEKSANDRA ORLIKOWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2015

Magdalena Rynkal

10. 

MARTA WIŚNIEWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 2

im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2015

Magdalena Rynkal

11. 

ZUZANNA BEREŹNICKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w konkurencji LIGHT  - CONTACT, II miejsce w konkurencji SEMI - CONTACT, podczas XXII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w TAEKWON - DO ZS PUT

Łukasz Rewieński

12. 

JULIA KNURA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Katarzyna Balicka

Aleksandra Dobroś - Bukowska

13. 

PAWEŁ LASOTA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Katarzyna Balicka

14. 

FILIP GAJEWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Katarzyna Balicka

Barbara Górska

Agata Nestoruk

15.

SZYMON WACH

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Barbara Górska

Agata Nestoruk

16. 

KORDIAN KRĘŻELOK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w skokach indywidualnych na trampolinie podczas XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich

Adam Antoszczyk

17. 

MACIEJ CZAJKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w technikach szybkościowych, III miejsce w technikach specjalnych podczas TAEKWONDO POLISH OPEN CUP OPOLE

I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe, I miejsce w konkurencji techniki specjalne podczas  XXII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w TAEKWONDO ZS PUT

Łukasz Rewieński

18. 

JACEK KOZAKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce w konkurencji techniki specjalne podczas TAEKWONDO POLISH OPEN CUP OPOLE

Łukasz Rewieński

19.

MAJA DZIĘCIOŁOWSKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Ewa Rusinek

20. 

LIWIA ELIASZ

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Krystyna Perka

Karolina Sroka

21.

ZOFIA SZPRYNGIEL

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

II miejsce w kategorii balet/pointe solistki do lat 11 w Krajowych Mistrzostwach IDO

Katarzyna Gruca

Izabela Przepiórka - Górniak

22. 

KAJA  KRAWCZYK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Henryka Sienkiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Mazurewicz – Nowacka

Anna Rzepczyńska

23. 

NATALIA BLOCH

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Henryka Sienkiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Rzepczyńska

Agnieszka Nowak - Gobel

24. 

WERONIKA LICHWAŁA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Adriana Nowińska  - Moczia

25. 

KAMIL BORECKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2015

Ks. Jarosław Dabrowski

26. 

JAN PĘKALSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Agata Szopa

27. 

PAWEŁ KUNCIO

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Agata Szopa

Anna Czaplińska

28. 

TOBIASZ BAZAN

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

29. 

KAMIL BUDZIŃSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

30. 

JULIA HUMINIAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

31. 

PAWEŁ MODRZEJEWSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

32. 

ALEKSANDRA PACIEPNIK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 11

im. Orląt Lwowskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Czaplińska

33. 

JAKUB ZIÓŁKOWSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

III miejsce w kategorii wagowej 38 kg w Otwartym Pucharze Polski – V Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Judo

I miejsce w kategorii wagowej 39 kg w pierwszej edycji International Judo League

Grzegorz Kozdraś

34. 

BEATA BUNIO

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Wanda Stasiak

35. 

MAREK KAWKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Wanda Stasiak

36.

OLIMPIA LACHOWICZ

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

I miejsce w konkurencji techniki szybkościowe, III miejsce w konkurencji semi contact, II miejsce w konkurencji techniki specjalne podczas XXII Międzynarodowych Mistrzostw Polski TAEKWON – DO ZS PUT

Łukasz Rewieński

37. 

ZUZANNA CISZEWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Katarzyna Bizoń

38. 

ALEKSANDRA ŚMIAŁEK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 14

im. Adama Mickiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Dzięgielewska - Chudiak

39. 

REMIGIUSZ SZALEK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 15

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Adrianna Loranc

Marzena Maicher

40. 

HANNA SZOSTAK

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 16

im. Zofii Nałkowskiej w ZSP Nr 2

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Bożena Marciniak

Ewa Zarosa

41. 

ADAM  LEŚNIEWSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 20

im. Księcia Jana Dobrego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Joanna Mysiakowska - Lenart

42. 

JOANNA LEŚNIEWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 20

im. Księcia Jana Dobrego

Laureatka  Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2015

Agnieszka Ślązak

43. 

POLA STANISZEWSKA

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Celina Żurek

44. 

ALICJA FRYC

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Agnieszka Wójcicka

45. 

SEBASTIAN STEMPLEWSKI

Publiczna Szkoła

Podstawowa  Nr 21

im. Obrońców Pokoju

I miejsce w kategorii szkoła podstawowa  - prezentacja multimedialna w Wojewódzkim konkursie Plastycznym o Księciu Janie Dobrym

Elżbieta Bartoszek

46. 

WOJCIECH  BURDA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Halina Garbacz

47. 

BARTOSZ SŁOMIŃSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim o Błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce „Jesteśmy powołani do Prawdy” – autentyzm i zwyczajność świadectwem życia ks. Jerzego Popiełuszki

Alicja Grzegorczyk

48. 

SARA HELSCHER

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Alicja Grzegorczyk

49. 

ANNA CZAJKOWSKA

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

III miejsce w kategorii fantasy – Solo (F) – Kids podczas Mistrzostw Europy w Tańcu Sportowym

Karolina Plaza

50. 

MICHAŁ WACHNICKI

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Aleksandra Byrtek

Agnieszka Chotomska

51. 

MATEUSZ FRANUS

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aleksandra Byrtek

52. 

MARTYNA GOŁĘBIEWSKA

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aleksandra Byrtek

53. 

MACIEJ KOCIK

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aleksandra Byrtek

54. 

KAROLINA ATLAS

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Magdalena Wierna  - Malinowska

55. 

AGNIESZKA KOZARSKA

Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Magdalena Wierna  - Malinowska

56. 

MARIA ROLLA

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny

Sendlerowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Renata Dobosz

57. 

WIKTOR SUCHOŃSKI – ROMANIUK

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Anita Dorczyńska  - Czopowik

58. 

ROKSANA GOPLAŃSKA

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

I miejsce w Ogólnopolskich Przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych I i II st.

Renata Gajownik

Janusz Gajownik

59. 

JUSTYNA SZMYT

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Barbara Śniegur

60. 

FILIP HAŁDYS

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Barbara Śniegur

61. 

REMIGIUSZ SUCHACKI

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aleksandra Kroczak

62. 

KATARZYNA NIWIŃSKA

Zespół Szkół Specjalnych

I miejsce w gimnastyce w konkurencji ćwiczenia wolne, I miejsce w gimnastyce w konkurencji równoważnia podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy

Beata Rogóż – Bogucka

63. 

TOMASZ JURECKI

Zespół Szkół Specjalnych

III miejsce w gimnastyce w konkurencji ćwiczenia wolne, III miejsce w gimnastyce w konkurencji drążek podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy

Beata Rogóż – Bogucka

64. 

DANIEL LAUER

Zespół Szkół Specjalnych

I miejsce w kolarstwie – jazda na czas na dystansie 2, 5 km II miejsce w kolarstwie – wyścig szosowy na dystansie 2,5 km podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy

Joanna Bek

65. 

DANIEL  PRZYBYŁA

Zespół Szkół Specjalnych 

I miejsce w skoku w dal podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy

Alicja Wyszyńska

66. 

DARIUSZ KUCHAREK

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy

Aneta Leśniak

67. 

AGATA MUSZYŃSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w kategorii gimnazja – prezentacja multimedialna w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Księciu Janie Dobrym

Barbara Klimko - Durecka

68. 

ADRIANNA ZWIERZEWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Grzegorz Bortnik

69. 

RAFAŁ TALAGA

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w konkurencji kumite indywidualne młodzików

I miejsce w konkurencji kata indywidualne młodzików

 w IV Pucharze Polski KARATE SHOTOKAN

Dariusz Sworeń

Bartłomiej Barański

70. 

ROBERT ŚWIERC

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

 

III miejsce na dystansie 5 km podczas XXX Długodystansowych Mistrzostw Polski

III miejsce na dystansie 2 km podczas Mistrzostw Polski Młodzików w kajakarstwie klasycznym

I miejsce na dystansie 8 km podczas XXVIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w maratonie kajakowym

Krzysztof Bil

71. 

MATEUSZ SOPPA

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kasprowicz – Szerner

72. 

DOMINIK LIS

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kasprowicz – Szerner

73. 

MATEUSZ DUBIKOWSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Zbigniew Janusz

74. 

TOMASZ KIJOWSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Przemysław Nerka

75. 

MICHAŁ MAJEWSKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Elżbieta Fuglewicz

76. 

ALICJA MENDIUK

Publiczne Gimnazjum  Nr 5                   im. Aleksandra Kamińskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

77. 

ZUZANNA  POLAK

Publiczne Gimnazjum Nr 6

im. Powstańców Śląskich w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr I

I miejsce w kategorii prace indywidualne w IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich

Beata Primke

78. 

RAFAŁ BORECKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Szafors

79. 

KINGA LEJCZAK

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

80. 

KRZYSZTOF KASZCZYSZYN

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Mróz

81. 

KRZYSZTOF UCHNAST

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Rafał Łężny

82. 

MICHAŁ GRĄDOWY

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Ponadwojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Rafał Łężny

Dariusz Gołębiowski

83. 

OSKAR WINNICKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich

Dariusz Gołębiowski

84. 

ANNA LEŚNIEWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej GIMNAZJALISTA 2015

Blandyna Pieprzyca

85. 

KAROLINA KOPKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej GIMNAZJALISTA 2015

Ks. Tomasz  Gajda

86. 

ANETA CISAKOWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kopińska  - Czerkawska

87. 

TOMASZ CZECH

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Ewa Kopińska  - Czerkawska

88. 

MIKOŁAJ PATER

Publiczne Gimnazjum  Nr 7

im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Ewa Kopińska  - Czerkawska

Krystyna Piwińska

89. 

EMIL ZACHAREWICZ

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

I miejsce w kategorii gimnazja  - komiks w Wojewódzkim konkursie Plastycznym o Księciu Janie Dobrym

Bartosz Zacharewicz

90. 

PAULINA POLIWODA

Publiczne Gimnazjum  Nr 8                  im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Boryczka

91. 

ALEKSANDRA BORKOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agata Maziakowska

92. 

ALEKSANDER GEISLER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Agata Maziakowska

Wioletta El - Wanni

93. 

ANNA WILUSZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wioletta El - Wanni

94. 

RAFAŁ POLAK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Aneta Okulus

95. 

ADAM CYMBALISTA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Aneta Okulus

96. 

TOMASZ MAINKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Aneta Okulus

97. 

TOMASZ BORSUK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Krzysztof Kowalczyk

98. 

KRZYSZTOF JAKIMÓW

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Danuta Czura

Anna Tesarowicz

99. 

ALEKSANDRA BIAŁOKUR

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Anna Tesarowicz

100. 

SEBASTIAN  LECHOWSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Małgorzata Dorotnik - Kukielka

101.             

MARTA METELSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Agnieszka Chotomska

102.             

MIŁOSZ CIELINSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Agnieszka Chotomska

103.             

MAKSYMILIAN KASPEREK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Laureat Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Eliza Duda

Arkadiusz Wieckiewicz

104.             

AGATA KSIĄŻEK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu  Polonistycznego

Justyna Strzelczyk – Juszczak

Iwona Ratajczak

105.             

MATEUSZ KOCHANEK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Arkadiusz Wickiewicz

106.             

GREGOR PRZYWARA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Bożena Owczar

107.             

JULIA KUCZEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Bożena Owczar

108.             

TOMASZ ŻELEZIK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Bożena Owczar

Joanna Stasch

Iwona Kozak

Przemysław Jędrychowski

109.             

ALEKSANDRA MARKOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu

Chemicznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Joanna Nazarkiewicz

Ewa Ferens – Mrocheń

Przemysław Jędrychowski

110.             

PIOTR KSIĄŻEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Małgorzata Wilczek

111.             

RAFAŁ STARYPAN

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Marzena Szadzianiec

Marcin Wietrzniok

112.             

HENRYK KAŹMIERCZUK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Barbara Zając - Drozdek

113.             

ŁUKASZ MŁYNEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

114.             

KAROLINA POLIWODA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

115.             

MARGARETHE SZCZEPANIAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

116.             

PAWEŁ CZUDAJ

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Duczmal

117.             

MATEUSZ WYRĄBEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Ewa Ferens - Mrocheń

118.             

JAKUB ŁUCZAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Anna Mamok

119.             

MICHAŁ GRZELAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Barbara Guzik

Krzysztof Sobków

120.             

MARCIN NOWAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Barbara Guzik

Krzysztof Sobków

121.             

PIOTR RUDEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Małgorzata Kaleta

122.             

MONIKA  CZAJA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika

w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr I

Finalistka 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Monika Rąbalska  - Fiedorowicz

123.             

PIOTR HERUD

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

124.             

PIOTR BURCZYK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista  38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

125.             

PAULINA ŚWITAŁA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

126.             

MONIKA PASOŃ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka  38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

127.             

JULIA LEDWOCH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka  38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

128.             

DOMINIKA ŻWAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka  38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

129.             

CHRISTINE SKRZYPIEC

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka  38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

130.             

MARTA GOMOLLA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka  38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Finalistka XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

Joanna Nazarkiewicz

131.             

MAŁGORZATA UCHNAST

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Ewa Łucyszyn

132.             

TOMASZ KOZUBSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

133.             

DARIA SKÓRA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXVII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

134.             

WOJCIECH RALKO

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXXIII Olimpiady Języka Łacińskiego

Anna Ledwolorz

135.             

ALEKSANDRA SOLECKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka XLI Olimpiady Historycznej

Julita Kiełbasa

Przemysław Jędrychowski

Marcin Wietrzniok

136.             

JAKUB BOGUCKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XLI Olimpiady Historycznej

Julita Kiełbasa

Marcin Wietrzniok

137.             

JUSTYNA WIESIOŁEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Piotr Zamelski

138.             

KAROLINA KALETA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka 56. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Laureatka XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Piotr Zamelski

Przemysław Jędrychowski

139.             

KATARZYNA DEMBIŃSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Duczmal

140.             

ADAM ZYGMUNCIK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XLIV Olimpiady Biologicznej

Joanna Tokar

141.             

MATEUSZ UMIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XLIV Olimpiady Biologicznej

Finalista XIX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Joanna Tokar

Barbara Besztak - Tomiczak

142.             

MICHAŁ LITWINIEC

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XLI Olimpiady Geograficznej

Krystyna Ozon

143.             

ANNA HERUD

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XIII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Małgorzata Kaleta

Mariusz Denisiewicz

144.             

JAN GRZELAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XIII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Krzysztof Sobków

145.             

MAŁGORZATA URBANOWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka X Olimpiady Przedsiębiorczości

Ewa Michalska

146.             

KATARZYNA MARCINKÓW

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bankach

Ewa Michalska

147.             

ADRIANNA CZECH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bankach

Ewa Michalska

148.             

MACIEJ WOJCIECHOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

149.             

STANISŁAW JESIONEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

I miejsce w Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Judo kategoria wagowa 60 kg

Edward Faciejew

150.             

ARKADIUSZ GAJOS

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

Laureat III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP

Maciej Skoczylas

151.             

ARKADIUSZ  KAMIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Grażyna Kozłowska

Stanisław Karleszko

152.             

KAMIL KLECHA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Grażyna Kozłowska

Stanisław Karleszko

153.             

DOMINIKA BAKALARZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Polskiej Edycji 27. Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej 2015 – I nagroda  i nagroda specjalna za pracę z biotechnologii i medycyny -  Orgiami Biobandage – Multipotencjalny bioimplant oparty na nanowłókninie o powierzchni zmodyfikowanej przez komórki macierzyste

Laureatka w Konkursie naukowym E(x)plory 2015 nagroda specjalna za najlepszą pracę na V Ogólnopolskiej Konferencji naukowej dla lekarzy, młodych naukowców i studentów „Postępy w Badaniach Biomedycznych”

Krzysztof Kowalczyk

154.             

ANTONI PIKUTA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

III miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Ignacego Jana Paderewskiego

Celina Hellerowa

155.             

WOJCIECH  ADAMCZYK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. Prof. Pawła Czartoryskiego

Anna Tesarowicz

156.             

JULIA KASZUCKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka , stypendystka Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. Prof. Pawła Czartoryskiego

Justyna Strzelczyk - Juszczak

157.             

ANNA  LENART

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Marek Białokur

Arkadiusz Wickiewicz

158.             

NICOLA KNOPP

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Eliza Duda

159.             

JULIA GEISLER

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Maria Łapacz

160.             

MAŁGORZATA KACZMAREK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka XIX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Danuta Czura

161.             

MICHAŁ RYSZARD

KOPKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XLIV Olimpiady Biologicznej

Danuta Czura

162.             

PAULINA ŻMUDA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka kwalifikacji stypendialnej Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich (BAS)

Danuta Czura

163.             

ALEKSANDRA  POPIK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka 39. Olimpiady Języka Angielskiego

Laureatka 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Beata Sewińska

Agata Maziakowska

164.             

MACIEJ SKOLARCZYK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat LXVI Olimpiady Matematycznej

Laureat LXI Olimpiady Chemicznej

Robert Sochacki

Krystyna Chudzia

165.             

MICHAŁ PAŁUCHOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXVII Olimpiady Filozoficznej

Marcin Szymański

166.             

ALEKSANDRA GRZESIAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego

Finalistka V Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

-

167.             

MATEUSZ WROTNY

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego

Finalista XXV Olimpiady Teologii Katolickiej

Magdalena Kasperska

168.             

MICHALINA JAWORSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego

Finalistka XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Agnieszka Wojnowska

169.             

LENNARD CZAKAJ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała

Wyszyńskiego

Laureat I nagrody w kategorii młodzieżowej konkursu solistów podczas VII Ogólnopolskiego Festiwalu Trębaczy

-

170.             

SANDRA  SKROBEK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka XX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menedżerskich

Katarzyna Romanowska

171.             

JUSTYNA  HELFRYCZ

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

172.             

PAWEŁ WOŹNY

Publiczne Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Finalista  XXXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Piotr Muszyński

173.             

MAXIMILIAN MUELLER

Publiczne Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Finalista 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Agnieszka Nowak

174.             

MARCIN KANDZIORA

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica

Finalista VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Danuta Głuch

175.             

HANNA PYDYNOWSKA

Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa

III nagroda w XIII Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym im. Jana Bułhaka „Pejzaże wokół mojego miasta”

III miejsce w Konkursie Fotograficznym Fotosynteza 2

Daniel Szopiński

176.             

JOANNA ANTONIEWICZ

Publiczne Liceum Plastyczne  w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa

II miejsce w kategorii wiekowej III dla filmu Z podczas IV Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcych Filmów Animowanych

Daniel Szopiński

Robert Suchiński

177.             

DOMINIKA DZIAŁA

Publiczne Liceum Plastyczne  w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa

II nagroda w kategorii fotografia w Międzynarodowym Konkursie „Międzykulturowe Poszukiwania w Sztuce – In Memoriam”

Daniel Szopiński

Zbigniew Natkaniec