LISTA UCZNIÓW
wytypowanych  do tytułu „OPOLSKIEGO ORŁA”
w roku szkolnym 2015/2016

Lp .

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

Osiągnięcia ucznia stanowiące podstawę do nadania tytułu

Nazwisko nauczyciela

1

MICHAŁ  MARCINIAK

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Katarzyna Trojanowska

2

JAN 
MACHALSKI

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Iwona Kępczyńska

3

SONIA 
RUP

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

 I miejsce w IX Ogólnopolskim Turnieju Małego Rycerza o Puchar Dyrektora MOSiR – Mikołów

I miejsce w Rybnik Cup – XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy

Mariola Wojciechowska

4

PATRYCJA  PELON

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 1
im. Obrońców Westerplatte

III miejsce w szpadzie dziewcząt w II Turnieju o Puchar Lajkonika

I miejsce w II Międzynarodowym Turnieju dzieci i młodzieży Warszawska Syrenka

II miejsce w Rybnik Cup – XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy

Mariola Wojciechowska

5

MARTYNA  ŁOPIANIAK

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 2
im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

VI miejsce w finale krajowym eliminacji do XX Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych

Justyna Wolska

6

JAGODA  BOGUCKA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 2
im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Katarzyna Calicka

7

ALEKSANDRA ORLIKOWSKA

Publiczna Szkoła
Podstawowa  Nr 2
im. Polskich Olimpijczyków

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2016

Magdalena Rynkal

8

KORDIAN KRĘŻELOK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce indywidualnie w skokach na trampolinie w Pucharze Polski

Adam Antoszczyk

9

JACEK KOZAKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

II miejsce w konkurencji techniki specjalne w TAEKWONDO POLISH OPEN CUP OPOLE

Łukasz  Rewieński

10

MACIEJ CZAJKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I miejsce w konkurencji techniki specjalne, II miejsce w konkurencji techniki szybkościowe,

III miejsce w konkurencji semi - contact w TAEKWONDO POLISH OPEN CUP OPOLE

I miejsce w konkurencji techniki specjalne w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w TAEKWON- DO

Łukasz  Rewieński

11

MATEUSZ BOHDAN

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Barbara Murza

12

DOMINIKA KOWALCZYK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Krystyna Perka

13

ZOFIA SZPRYNGIEL

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

II miejsce w kategorii balet/pointe solistki do lat 11 W Krajowych Mistrzostwach IDO

Izabela Przepiórska  - Górniak

14

MAREK GIERCZAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Jana Łangowskiego

III miejsce w klasie złotej mężczyzn w Mistrzostwach Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym

Halina Grochowicz

15

KAROLINA SZPYRA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Henryka Sienkiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Anna Mazurewicz – Nowacka

16

MARTYNA SOWIŃSKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Henryka Sienkiewicza

III miejsce w konkurencji soft – stick podczas TAEKWONDO POLISH OPEN CUP OPOLE

Łukasz Rewieński

17

MACIEJ
PRACZUK

Publiczna Szkoła Podstawowa 
Nr 11 im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Magdalena Skowrońska

18

MIŁOSZ  PAWLITA

Publiczna Szkoła Podstawowa 
Nr 11 
im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Adrianna Nowińska  - Moczia

19

MICHAŁ BIAŁOKUR

Publiczna Szkoła Podstawowa 
Nr 11 
im. Orląt Lwowskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu  Historycznego

Anna Czaplińska

20

JAKUB ZIÓŁKOWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 14 im. Adama Mickiewicza

II miejsce w V Międzynarodowym Turnieju judo dla dzieci i młodzieży – „Pokonujemy granice”

III miejsce w kategorii wagowej do 42 kg w drugiej edycji INTERNATIONAL JUDO LEAGUE

Grzegorz Kozdraś

21

PATRYK  PODGÓRSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 14 im. Adama Mickiewicza

I miejsce  w konkurencji 100 m stylem  grzbietowym kat. 12 lat, I miejsce w konkurencji 200 m zmienny podczas X Międzynarodowego Pucharu Burmistrza Dobrodzienia,

 I miejsce w konkurencji 100 m zmienny, II miejsce w konkurencji 100 m grzbietowy podczas Międzynarodowych Mistrzostw Miasta Kędzierzyna  - Koźla,

Jacek Urantówka

22

AMELIA RACZYŃSKA

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 14 im. Adama Mickiewicza

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Aleksandra Czarnecka

23

OLIMPIA  LACHOWICZ

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 14 im. Adama Mickiewicza

III miejsce w walkach Light contact w kat. 50 kg, grupa wiekowa kadet podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski TAEKWON – DO

II miejsce w taekwondo olimpijskie – dwubój techniczny K – 2 podczas XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych 

Łukasz Rewieński

24

KAMIL STANKIEWICZ

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 15 im. Królowej Jadwigi

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Maria Pawletta

25

ELŻBIETA KMIECIK

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 15 im. Królowej Jadwigi

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Alicja Trojak

26

JULIA  LELONEK

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 20 im. Księcia Jana Dobrego

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2016

Ks. Krzysztof Drzewiecki

27

ANDRZEJ RADZIK

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 20 im. Księcia Jana Dobrego

II miejsce na IX Międzynarodowym Turnieju Judo SILESIA CUP;

I miejsce w V Międzynarodowym Turnieju judo dla dzieci i młodzieży – Pokonujemy granice;

I  miejsce w kategorii wagowej do 81 kg podczas drugiej edycji INTERNATIONAL JUDO LEAGUE

Grzegorz Kozdraś

28

RAFAŁ  NOZDRYN - PŁOTNICKI

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 20 im. Księcia Jana Dobrego

I miejsce solo TAP DANCE  w Krajowych Mistrzostwach IDO

Tomasz Nawrocki

Remigiusz Bielecki

29

SEBASTIAN STEMPLEWSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 21 im. Obrońców Pokoju

II miejsce w kategorii szkół podstawowych – prezentacja multimedialna w drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Księciu Janie Dobrym

Elżbieta Bartoszek

30

ALEKSANDRA SEGIN

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 21 im. Obrońców Pokoju

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Sylwia Zaskórska

31

KATARZYNA PŁACHTEJ

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 21 im. Obrońców Pokoju

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim w roku szkolnym 2015/2016

Agnieszka Wójcicka

32

WERONIKA
LESIK

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 21 im. Obrońców Pokoju

I miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniora Młodszego w Indywidualnych Gimnastycznych Skokach na Trampolinie – Łańcut 2015

I miejsce podczas Pucharu Polski nr 1 w skokach indywidualnych na trampolinie i skokach na ścieżce

I miejsce w konkurencji indywidualnych gimnastycznych skoków na trampolinie kobiet w klasie III podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Adam Antoszczyk

33

ANNA KAŹMIERCZUK

Publiczna Szkoła Podstawowa  Nr 25 im. Gen. Władysława Sikorskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Iwona Baranowska

34

WOJCIECH  BURDA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Halina Garbacz

35

PIOTR ZATWARNICKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Zbigniew 
Janusz 

36

ARKADIUSZ NAWOSKI

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Janie Dobrym

Zbigniew 
Janusz 

37

HANNA SAK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Książąt Opolskich

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Monika Leszyńska

Barbara
Passon

38

MATEUSZ HERETYK

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno  -  Przedszkolnym Nr 1

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Wioletta Waszkiewicz

39

FRANCISZKA DZUMLA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno  -  Przedszkolnym Nr 1

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Ścisłowska - Cegła

40

DOMINIKA TRENTKIEWICZ

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno  -  Przedszkolnym Nr 1

I miejsce w konkurencji 50 m grzbietowy, I miejsce w konkurencji 50 m motylkowy podczas Pucharu Regionów i Miast Partnerskich – Opole 2015; I miejsce w konkurencji 100 m motylkowy, II miejsce w konkurencji 100 m zmienny, II miejsce w konkurencji 50 m motylkowy podczas 10. Międzynarodowego Pucharu Burmistrza Dobrodzienia;

I miejsce w konkurencji 50 m motylkowy, I miejsce w konkurencji 100 m motylkowy, II miejsce w konkurencji 100 m grzbietowy, II miejsce w konkurencji 200 m grzbietowy podczas Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Kędzierzyn - Koźle

Dariusz Łaski

41

KATARZYNA RUDZIŃSKA

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Alicja Grzegorczyk

42

ZUZANNA KOPIJ

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Alicja Grzegorczyk

43

PATRYK STARYPAN

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Armii Krajowej

III miejsce w kategorii wagowej 46 kg podczas IV Otwartych Mistrzostw Miasta Opola w Judo – Turniej Międzynarodowy

Grzegorz Kozdraś

44

FABRYCJUSZ TARKOWSKI

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

II miejsce w kategorii wagowej 38 kg podczas International Judo Tournament Solanin Cup 2015,

II miejsce w kategorii wagowej 36 kg podczas V Międzynarodowego Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży „Pokonujemy granice”

Grzegorz Kozdraś

45

MAGDALENA TOMICZAK

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Magdalena Wierna - Malinowska

46

MACIEJ KOCIK

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aleksandra Gucwa

47

TOMASZ JERZY BILSKI

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Magdalena Wierna-Malinowska

Magdalena Jaśniak

48

ŁUKASZ CYGANIUK

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Agnieszka Chotomska

49

MACIEJ PREIS

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Grzegorz Bortnik

50

KACPER JAKIMÓW

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w kategorii szkół podstawowych – praca plastyczna w drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Księciu Janie Dobrym

Katarzyna Haplicznik

51

ANNA CZAJKOWSKA

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym w kategorii jazz, juniorzy młodsi,

I miejsce w Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym w kategorii modern, juniorzy młodsi,

Karolina Plaza

Aleksandra Suchodolska  

52

KATARZYNA ATLAS

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w grupie wiekowej children 1 w kategorii Street Dance Show Solo female Open Class podczas Krajowych Mistrzostw IDO

Aleksandra Krokoszyńska

Katarzyna Bryłka

53

ADAM FRYDEL

Niepubliczna szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA

I miejsce w konkurencji 50 m grzbietowy, II miejsce w konkurencji 100 m grzbietowy, II miejsce w konkurencji 200 m grzbietowy podczas Grand Prix – Puchar Regionów i Miast Partnerskich OPOLE 2015

I miejsce w konkurencji 100 m grzbietowy, II miejsce w konkurencji 100 m zmienny podczas 10. Międzynarodowego Pucharu Burmistrza Dobrodzienia,

I miejsce w konkurencji 200 m grzbietowy, I miejsce w konkurencji 50m  motylkowy, II miejsce w konkurencji 200 m dowolny, II miejsce w konkurencji 100 m grzbietowy  podczas Międzynarodowych Mistrzostw Miasta Kędzierzyn – Koźle,

Jacek Urantówka

54

WIKTOR SUCHOŃSKI - ROMANIUK

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Anita Dorczyńska  - Czopowik

55

ROKSANA GOPLAŃSKA

Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

I miejsce i Grand Prix w VIII Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym

Grand Prix w VII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz Literatury dziecięcej Oskar Rieding”

I miejsce w 40. Ogólnopolskim Konkursie Bachowskim im. Stanisława Hajzera

Renata Gajownik

56

ALEKSANDRA KLISZ

Zespół Szkół Specjalnych

I miejsce na dystansie 111m,  III miejsce na dystansie 222m, II miejsce na dystansie 333 m w łyżwiarstwie szybkim podczas IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 

Beata Rogóż – Bogucka

57

FABIAN SZYMANIEC

Zespół Szkół Specjalnych

I miejsce na dystansie 100 m , II miejsce na dystansie 300 m w jeździe szybkiej na łyżworolkach podczas VIII Ogólnopolskiego Mityngu Wrotkarskiego Olimpiad Specjalnych

Joanna Bek

58

KATARZYNA BISKUP

Zespół Szkół Specjalnych

II miejsce na dystansie 300 m , II miejsce na dystansie 500 m w jeździe szybkiej na łyżworolkach podczas VIII Ogólnopolskiego Mityngu Wrotkarskiego Olimpiad Specjalnych

I miejsce na dystansie 222m, I miejsce na dystansie 500m w łyżwiarstwie szybkim podczas IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 

Joanna Bek

59

DANIEL PRZYBYŁA

Zespół Szkół Specjalnych

II miejsce na dystansie 500 m , III miejsce na dystansie 300 m w jeździe szybkiej na łyżworolkach podczas VIII Ogólnopolskiego Mityngu Wrotkarskiego Olimpiad Specjalnych

I miejsce na dystansie 111m, II miejsce na dystansie 333m, III miejsce na dystansie 222 m w łyżwiarstwie szybkim podczas IX Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych 

Alicja Wyszyńska

60

AGNIESZKA DUDEK

Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

I  miejsce w kategorii gimnazjów – film w drugiej edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Księciu Janie Dobrym

Bogusław Makara

61

KACPER MATIK

Publiczne Gimnazjum Nr 4 im. Jana Kochanowskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Ewa Wąsowska

62

ALICJA MYŚLIWIEC

Publiczne Gimnazjum Nr 4 im. Jana Kochanowskiego

 

 III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w judo w wadze 52 kg

Iwona Amrogowicz

Ś.p. Edward Faciejew

63

PAULINA HRYNIEWICZ

Publiczne Gimnazjum  Nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego

 

II miejsce na Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym – Opolska Łyżwa 2016,

IV miejsce w Mistrzostwach Polski Novice 2016,

I miejsce w IX Pucharze Łodzi

Svetlana Korobkova

64

SANDRA KAŁUŻA

Publiczne Gimnazjum  Nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Agata Damek

65

MIROSŁAW KOŁODZIEJ

Publiczne Gimnazjum  Nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Małgorzata Czuczwara

66

ŁUCJA TRELA

Publiczne Gimnazjum  Nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego

 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Anna Łada

67

RAFAŁ  BORECKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Małgorzata Szafors

68

MIKOŁAJ MAMROŁ

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

69

OSKAR WINNICKI

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

I miejsce w kategorii gimnazjów w VI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej

Dariusz Gołębiowski

70

ANNA  LEŚNIEWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Dariusz Gołębiowski

71

KRZYSZTOF OLIWA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Bożena Nawrocka  - Sapich

72

KAROLINA KOPKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego,

Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej GIMNAZJALISTA 2016

Aneta Okulus

73

ŁUKASZ BIALIC

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Mariola Bashir

74

ZUZANNA CISZEWSKA

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Mariola Bashir

75

MIKOŁAJ  PATER

Publiczne Gimnazjum  Nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Ewa Kopińska  - Czerkawska

Katarzyna Mróz

Dariusz Gołębiowski

Rafał Łężny

Beata Bujak

Bartosz Wiertelak

76

KATARZYNA SMOLIN

Publiczne Gimnazjum  Nr 8 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Agnieszka Boryczka

77

JOANNA JAROSZEWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Aneta Bojarska

78

WOJCIECH GABRYELSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Stanisława Namyslo

79

KAROL BOGUCKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Stanisława Namysło

80

MARTA SOWA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Arkadiusz Wickiewicz

81

MICHAŁ TRATKIEWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Jolanta Parkitna  - Stefaniak

82

TOMASZ MAINKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Jolanta Parkitna  - Stefaniak

83

MONIKA MEDERSKA

 

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Jolanta Parkitna  - Stefaniak

84

MAREK ZATWARNICKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Jolanta Parkitna  - Stefaniak

85

ALEKSANDRA CALICKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Iwona Ratajczak

86

MAKSYMILIAN  KACZOR

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Iwona Ratajczak

87

EMILIA KULIKOWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Monika Czaban - Wołoszyn

88

ILONA JANIAK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Monika Czaban - Wołoszyn

89

NATALIA BURZYŃSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Joanna Tarnowska

Anna Gałwa

90

MARTA
DZIEDZIAK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Gałwa

91

ADRIANNA
BISCHOF

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Gałwa

92

AGNIESZKA
DULAS

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Gałwa

93

MAKSYMILIAN
KASPEREK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

V miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

Eliza Duda

94

AGATA
KSIĄŻEK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Justyna Strzelczyk - Juszczak

95

JULIA
MIĄŹEK

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Justyna Strzelczyk - Juszczak

96

MARCELINA 
FRICKER

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Szymańska  - Buscicchio

97

MICHAŁ
WACHNICKI

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

II miejsce w konkurencji wydajność w V Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wodnych

Krzysztof Łapczyński

98

ALICJA
DOLIŃSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

III miejsce w wieloboju podczas Mistrzostw Polski Młodzików 2015

Ryszard Marcinów

99

MARTA
GABRIEL

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

100

DANIEL
GAIDA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

101

ANNA
GRABOWSKI

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

102

JULIA
KOMOR

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

103

KAROLINA
POLIWODA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

104

MARGARETHE
SZCZEPANIAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Karina Walecko

105

PIOTR
KSIĄŻEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Małgorzata Wilczek

106

MARCIN
NOWAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Małgorzata Wilczek

107

URSZULA
ŁOTAREWICZ

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka  Francuskiego

Barbara Knapik

Justyna Grzywa - Szczepanowska

108

KAROLINA
MODRZEJEWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka  Francuskiego

Barbara Knapik

Justyna Grzywa - Szczepanowska

109

MONIKA
MYDLARZ

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka  Francuskiego

Barbara Knapik

Justyna Grzywa - Szczepanowska

110

ALEKSANDRA
WILK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka  Francuskiego

Barbara Knapik

Justyna Grzywa - Szczepanowska

111

MARTA
DROZDEK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Bożena Owczar

112

KAROLINA
PAWLETA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Barbara Zając- Drozdek

113

MARTA
FUL

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Barbara Zając- Drozdek

114

LAURA
BERNERT

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

Barbara Zając- Drozdek

115

MICHAŁ
GRZELAK

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Anna Mamok

Beata  Kołodziej

Barbara Guzik

Krzysztof Sobków

116

MAJA
PORAŻKO

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Anna Hamryszak

117

RAFAŁ
STARYPAN

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Jolanta Siemieniuk

118

WIKTORIA
CEBULA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości

Ewa Michalska

Małgorzata Kaleta

119

MARCIN 
BORMAN

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Małgorzata Kaleta

120

NATALIA 
KOSTRZEWSKA

Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

I miejsce w grupie wiekowej junior w kategorii Street Dance Show Solo female Open Class  podczas Krajowych Mistrzostw IDO

Katarzyna Bryłka

121

PIOTR 
NAJGEBAUER

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr I

Finalista XLII Olimpiady Historycznej

Finalista I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej

Janusz Popera

Bożena Olszewska

122

MICHAŁ
KULBACKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XI Olimpiady Przedsiębiorczości

Laureat XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

123

MACIEJ
WOJCIECHOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

124

RADOSŁAW
ROGOWSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XI Olimpiady Przedsiębiorczości

Laureat XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Ewa Michalska

125

MARTA
STEIN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka VI olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Ewa Michalska

126

PAULINA
DŁUGOSZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLV Olimpiady Biologicznej

Joanna Tokar

127

GRZEGORZ
SMAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XLV Olimpiady Biologicznej

Joanna Tokar

128

ANNA  
WALECKO

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka 38. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

129

FELIX  
FRASEK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

130

ANNA 
HERUD

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka XIV Misyjnej olimpiady Znajomości Afryki

Laureatka 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

Mariusz Denisiewicz

131

PIOTR 
HERUD

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

132

MONIKA 
PASOŃ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

133

ADRIAN 
POGRZEBA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

134

PAULINA 
ŚWITAŁA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureatka 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Daniela Ploch

Sonia Wacław

135

JAKUB
BOGUCKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XVIII Olimpiady Wiedzy o Prawie

Piotr Zamelski

136

TOMASZ
ŻELEZIK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

Laureat XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Piotr Zamelski

137

ALEKSANDRA
KACZMAREK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXVIII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

138

AGATA 
KUBEC

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XXVIII Olimpiady Filozoficznej

Jolanta Toll

139

ELŻBIETA 
GRAJEWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Jolanta Toll

140

JAN
GRZELAK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XIV  Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Krzysztof Sobków

141

WIKTOR
STEFANOWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Laureat XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego

Elżbieta Sławińska

142

JULIA 
LEDWOCH

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

II miejsce w Polsce, laureatka zawodów w Rydze w Międzynarodowym Konkursie „Jugend debattiret international”

Grit Gamlin

143

MATEUSZ
UMIŃSKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Katarzyna Duczmal

144

FILIP
MŁYNARCZYK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Finalista  XLII Olimpiady Geograficznej

Krystyna Ozon

145

JAKUB
KRZYWIECKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP

Maciej Skoczylas

146

JULIA
SMYREK

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Maria Łapacz

147

PATRYK
KUC

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XLII Olimpiady Historycznej

Arkadiusz Wickiewicz

148

JULIA
MOCHOŃ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III  z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Joanna Raźniewska

149

BENIAMIN
STRZELECKI

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat, stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. Prof. Pawła Czartoryskiego

Krzysztof Kowalczyk

150

ŻANETA
GETTER

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej

Małgorzata Chalińska

151

SEBASTIAN
TYMCZYSZYN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XIV Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

Małgorzata Chalińska

Jolanta Parkitna  - Stefaniak

152

ALICJA
BARYSZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka XLV Olimpiady Biologicznej

Danuta Czura

153

MICHAŁ
KOPKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Laureat XLV Olimpiady Biologicznej

Finalista LXII Olimpiady Chemicznej

Danuta Czura

Krystyna Chudzia

154

ANNA
KRÓLICKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka LXII Olimpiady Chemicznej

Krystyna Chudzia

155

JULIA
GEISLER

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalistka 39. Olimpiady Języka Niemieckiego  

Maria Łapacz

156

WOJCIECH
GEISLER 

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Finalista XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Krzysztof Mełech

Anna Tesarowicz

157

MATEUSZ
BARTELA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Laureat VI Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową

Finalista XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

-

158

AGATA
KUZYSZYN

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Finalistka XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Urszula Pisarek

159

MATEUSZ
WROTNY

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Finalista XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie

Andrzej Toll

160

MARTA
ZDAŃKOWSKA

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Laureatka 40. Olimpiady Języka Angielskiego

Teresa Seremak

161

REMIGIUSZ
KARPOWICZ

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Finalista XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Grażyna Binkowska

162

MARCIN
STRZELCZYK

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego

Finalista  XXXVIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

Marcin Maziarek

Michał Maziarek

163

MATEUSZ
PAWLICZEK

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego

Laureat XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Jerzy Szczubiał

164

RAFAŁ
GAWLITA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego

Laureat XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Jerzy Szczubiał

165

KINGA
SZYDŁOWSKA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego

Finalistka XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Krystyna Przybecka

166

PAULINA
BONIKOWSKA

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego

Laureatka XXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Joanna  Raczyńska

167

KAMIL
KOWALCZYK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista I  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menedżerskich

Katarzyna Romanowska

168

SANDRA
SKROBEK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka I Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich

Finalistka XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Katarzyna Romanowska

Anna Podleska

169

JAN
KORZENIEC

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista I Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich

Anna Suchińska

170

HANNA
FERDYNUS

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka I Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich

Anna Suchańska

171

ADRIAN
KANIA

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalista  Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

172

KLAUDIA
GOGOLOK

Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Generała Stefana Roweckiego „Grota”

Finalistka  Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Anna Rogowska

173

MARCIN
KUCHNIA

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Finalista  XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Rafał Chwaliński

174

PATRYK
WIECZOREK

Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki

Laureat 39. Olimpiady Języka Niemieckiego

Agnieszka Nowak

175

JAKUB
KUREK

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego

Laureat XXXIX  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna Pater

176

KAROLINA
DZIADKIEWICZ

Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego

Laureatka XXXIX  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Joanna Pater

177

MAREK
SEIBERT

Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II

Laureat XXIII Turnieju Matematycznego dla uczniów Zasadniczych Szkól Zawodowych województwa opolskiego

Marzena Czukiewska - Gaweł

178

MARTYNA
CISIŃSKA

Publiczne Liceum Plastyczne   w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa

II nagroda w kategorii malarstwa w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Pamiętajcie o ogrodach”,

III nagroda w Ogólnopolskim Biennale Autoportretu w rysunku uczniów szkół plastycznych

Joanna Preuhs

179

JAN
KOWAL

Publiczne Liceum Plastyczne  w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa

II nagroda w VIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym KOT 2015

Maria Kupczak - Zajadacz