Opolskie Orły 2016/2017

SZKOŁY PODSTAWOWE

 Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

 Nazwa szkoły

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia

Osiągnięcia ucznia zgłoszone
we wniosku jako podstawa
do nadania tytułu

 1. Wiktor Suchoński – Romaniuk Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej

Anita Dorczyńska – Czopowik,

Bartłomiej Janicki

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego,
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 2. Paweł Lasota Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Karola Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Katarzyna Balicka,

Aleksandra Suska-Kloza

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego,
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 3. Julia Lelonek Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księcia Jana Dobrego Joanna Wróbel
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 4. Katarzyna Płachtej Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 im. Obrońców Pokoju Agnieszka Wójcicka
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 5. Mariusz Pawłowski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 29 im. Armii Krajowej Alicja Grzegorczyk
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 6. Kamila Grygier Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Orląt Lwowskich Magdalena Skowrońska
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 7. Franciszka Dzumla Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 im. Świętego Wojciecha w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 Agnieszka Ścisłowska - Cegła
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
 8. Wiktoria Haczkiewicz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków Katarzyna Calicka
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 9. Filip Telidecki Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księcia Jana Dobrego Aleksandra Sabat - Maj
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 10. Matylda Gaweł Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej Barbara Jaroszewicz
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
 11. Wiktoria Żmuda Szkoła Podstawowa TAK im. Ireny Sendlerowej Barbara Romaniuk
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 12. Aleksander Karolkiewicz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Łangowskiego Kornelia Gawlik
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
 13. Patrycja Chrobot Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Królowej Jadwigi Anna Nikiel
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
 14. Ignacy Smoliński Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 im. Książąt Opolskich Monika Leszyńska
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
 15. Mateusz Bohdan Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Karola Musioła w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Katarzyna Balicka
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 16. Łukasz Cyganiuk Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA Agnieszka Chotomska
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

GIMNAZJA

 Lp.

Imię i nazwisko ucznia

 Nazwa szkoły

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia

Osiągnięcia ucznia zgłoszone
we wniosku jako podstawa
do nadania tytułu

 1. Michał Tratkiewicz Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Artur Szymczak,

Jolanta Parkitna – Stefaniak

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej,
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego,
  3. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 2. Krzysztof Jadczak Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Bożena Nawrocka – Sapich,

Maria Bury

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
 3. Karolina Kopka Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Generała Władysława Andersa

Bożena Nawrocka – Sapich,

Aneta Okulus,

  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego,
  2. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 4. Karolina Poliwoda Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Karina Walecko
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
  2. Laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazistów
 5. Marta Jaceńków Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Maciej Skoczylas,

Jolanta Parkitna – Stefaniak

  1. Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów,
  2. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 6. Michał Wachnicki Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Krzysztof Łapczyński,

Agnieszka Chotomska,

Arkadiusz Wickiewicz

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego,
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
 7. Anna Grabowski Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Karina Walecko
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
  2. Laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazistów
 8. Julia Komor Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Karina Walecko
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
  2. Laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazistów
 9. Margarethe Szczepaniak Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Karina Walecko
  1. Finalistka XL Olimpiady Języka Niemieckiego (dla szkół ponadgimnazjalnych),
  2. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
 10. Daniel Gaida Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Karina Walecko
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
  2. Laureat XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazistów
 11. Julia Nowicka Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Barbara Zając – Drozdek
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
  2. Laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazistów
 12. Michał Wach Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego

Przemysław Nerka

Małgorzata Czuczwara

  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego,
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 13. Jan Bogucki Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Stanisława Namysło

Ewa Bartodziej

  1. Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów,
  2. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
 14. Angelika Kowalska Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Grażyna Wąsowicz,

Barbara Knapiak

  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego
 15. Marcin Borman Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Marcin Wietrzniok
  1. Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów
 16. Tomasz Góreczny Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Jolanta Siemieniuk
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 17. Aleksandra Rataj Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Generała Władysława Andersa Dariusz Gołębiowski
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 18. Agata Drozd Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego Anna Orłowska – Tetla
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
 19. Julia Knura Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Maciej Skoczylas
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 20. Emilia Kulikowska Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Arkadiusz Wickiewicz,

Jolanta Parkitna – Stefaniak,

Agata Maziakowska

  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
 21. Antonia Buhl Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Powstańców Śląskich w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr I Justyna Kruk
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
 22. Mikołaj Jaszcza Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego Katarzyna Chocianowicz
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
 23. Agata Książek Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Arkadiusz Wickiewicz
  1. Laureatka I Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie w 2016 r.
 24. Wiktoria Koziol Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Justyna Strzelczyk – Juszczak,

Jolanta Parkitna – Stefaniak

  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 25. Piotr Zatwarnicki Publiczne Gimnazjum nr 9 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Jolanta Parkitna – Stefaniak
  1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
 26. Marta Drozdek Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Bożena Owczar
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego
 27. Rafał Starypan Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Jolanta Siemieniuk
  1. Finalista XLIII Olimpiady Geograficznej (dla szkół ponadgimnazjalnych)
 28. Zofia Strzyż Publiczne Gimnazjum nr 10 Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Irmina Gierczak
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 29. Zuzanna Trzebuniak Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Zespole Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego Anna Małczyńska
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 30. Sara Helscher Publiczne Gimnazjum nr 7 im. Generała Władysława Andersa Małgorzata Górka
  1. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

 SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

 Lp.

 Imię i nazwisko ucznia

 Nazwa szkoły

 Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego ucznia

 Osiągnięcia ucznia zgłoszone
we wniosku jako podstawa
do nadania tytułu

 1. Tomasz Żelezik Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Przemysław Jędrychowski,

Celina Tomaszewska,

Piotr Zamelski

  1. Laureat XLIII Olimpiady Historycznej,
  2. Laureat XII Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie
 2. Radosław Rogowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Ewa Michalska
  1. Laureat XXX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej,
  2. Laureat XII Olimpiady Przedsiębiorczości,
  3. Laureat V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania
 3. Sebastian Tymczyszyn Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Małgorzata Chalińska,

Maciej Skoczylas

  1. Finalista XVI Olimpiady Znajomości Afryki,
  2. Finalista II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie,
  3. I m. w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego OLIMPIADA SOLIDARNOŚCI
 4. Paweł Sosna Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Maria Romanowska
  1. Finalista XLVIII Olimpiady Matematycznej,
  2. Laureat olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (brak dyplomu)
 5. Michał Jaroszczuk Publiczne Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych

Małgorzata Jaworska – Suwała,

Rafał Chwaliński

  1. Finalista XL Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w grupie mechatronicznej,
  2. Finalista XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – specjalizacja teatrologiczna
 6. Klaudia Gogolok Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych Anna Rogowska
  1. Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej,
  2. Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej
 7. Mateusz Wrotny Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego Krystyna Ziemska
  1. Finalista 58. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym,
  2. Finalista V Olimpiady Wiedzy o III RP
 8. Hanna Ferdynus Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych

Anna Suchińska,

Katarzyna Romanowska

  1. Finalistka II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich,
  2. Finalistka V Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania
 9. Piotr Najgebauer Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr I

dr Janusz Popera,

Bożena Olszewska

  1. Finalista XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej,
  2. Finalista II Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej
 10. Anna Lena Królicka Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących

Krystyna Chudzia,

Danuta Czura

  1. Laureatka LXIII Olimpiady Chemicznej,
  2. Finalistka XLVI Olimpiady Biologicznej
 11. Łukasz Kampa Publiczne Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Jerzy Szczubiał,

Jarosław Gawryś

  1. Laureat XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych,
  2. II m. w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu o tytuł MŁODEGO INNOWATORA
 12. Dawid Knapik Publiczne Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących

Jerzy Szczubiał,

Jarosław Gawryś

  1. Laureat XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych,
  2. II m. w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu o tytuł MŁODEGO INNOWATORA
 13.

Paulina Świtała

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Daniela Ploch,

Sonia Wacław

  1. Laureatka XL Olimpiady Języka Niemieckiego
 14. Maksymilian Kasperek Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Eliza Duda
  1. Laureat 40. Olimpiady Języka Niemieckiego
 15. Wiktoria Halupczok Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Danuta Katorosz,

Beata Kostyk

  1. Laureatka XXX Olimpiady Ekonomicznej
 16. Antoni Pikuta Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Małgorzata Kowalska
  1. Laureat XLI Olimpiady Artystycznej (w sekcji historii muzyki)
 17. Karina Frencek Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych

Anna Rogowska,

Agata Kowalska – Małek

  1. Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej
 18. Marcel Lorenz Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Ewa Michalska
  1. I m. w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu NAJLEPSZE ZAJĘCIA Z PRZEDSIEBIORCZOŚCI
 19. Anna Herud Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Daniela Ploch,

Sonia Wacław

  1. Laureatka XL Olimpiady Języka Niemieckiego
 20. Maciej Pawlak Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Piotr Zamelski
  1. Finalista XIX Olimpiady Wiedzy o Prawie
 21. Agata Kubec Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Jolanta Toll
  1. Finalistka XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
 22. Mikołaj Pater Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Anna Tesarowicz
  1. Laureat III stp. X Ogólnopolskiej Olimpiady „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”, matematyka
 23. Natalia Nocon Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych

Katarzyna Romanowska,

Anna Suchińska

  1. Finalistka II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich
 24. Tomasz Czech Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Krzysztof Kowalczyk
  1. Laureat III stp. X Ogólnopolskiej Olimpiady „O DIAMENTOWY INDEKS AGH”, matematyka
 25. Michał Bryja Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Maria Bitka
  1. Finalista XLI Olimpiady Artystycznej w sekcji historii muzyki
 26. Julia Smyrek Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Maria Łapacz
  1. Laureatka 40. Olimpiady Języka Niemieckiego
 27. Klaudia Kroker Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych

Anna Rogowska,

Agata Kowalska – Małek

  1. Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej
 28. Michał Pałuchowski Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Danuta Czura
  1. Laureat XLVI Olimpiady Biologicznej
 29. Paweł Fronia Publiczne Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Elektrycznych Grażyna Łomny
  1. Finalista 40. Olimpiady Języka Niemieckiego
 30. Wiktoria Cebula Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Ewa Michalska
  1. I m. w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu NAJLEPSZE ZAJĘCIA Z PRZEDSIEBIORCZOŚCI
 31. Mateusz Wilim Publiczne Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Jerzy Szczubiał
  1. Laureat XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
 32. Mateusz Moj Publiczne Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Jerzy Szczubiał
  1. Laureat XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
 33. Natalia Czech Publiczne Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 4 Joanna Pater
  1. Laureatka XL Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku gastronomia
 34. Krzysztof Uchnast Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Przemysław Jędrychowski
  1. Finalista 58. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym,
 35. Magdalena Wilk Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Ewa Michalska
  1. I m. w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”
 36. Aleksandra Seń Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II

Jolanta Toll,

Irmina Gierczak

  1. Finalista XXIX Olimpiady Filozoficznej
 37. Ilona Nowicka Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Jolanta Toll
  1. Finalistka XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
 38. Adrianna Zwierzewicz Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr II Piotr Zamelski
  1. Finalista XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie
 39. Wojciech Michalak Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zespole Szkół Ogólnokształcących Jolanta Parkitna - Stefaniak
  1. Finalista XLIII Olimpiady Geograficznej
 40. Kamil Kowalczyk Publiczne Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych

Katarzyna Romanowska,

Anna Suchińska

  1. Finalista II Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo – Menedżerskich